x-kom hosting

V.frequenz H.freqenz

gogolisz
utworzono
utworzono

A wiec mam wielka prosbe do was!!!

Kupilem 4 monitory firmy ViewSonic model vg2021W kture maja sluzyc do monitorowania obiektu.Monitory podlaczylismy do skrzynek w ktorych nagraywa sie obraz z kamer i sa sterowane kamery przez to!

po podlaczeniu pokazuje sie ze v:frequenz 31khz a H.frequenz 50 i ze monitor nie obsluguje tego.Zdaje sobie sprawe o co chodzi i pytanie jest wielkie co mozna zrobic zeby one dzialaly moze istnieje jakis adapter jakas dodatkowa skrzynka czy cos innego BARDZO PROSZE O POMOC!!!!!

Gość
komentarz
komentarz

gogolisz, Obawiam się, że to będzie duży problem.

gogolisz
komentarz
komentarz

a dla czego??mozesz mi to jakos wytlumaczyc moze masz jakies pomysly!?

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli monitor nie obsługuje tych częstotliwości (V.frequenz H.freqenz) czyli rozdzielczości ekranu, to urządzonko do tego może kosztować więcej niż monitor.

gogolisz
komentarz
komentarz

a mozesz mi powiedziec jakie to jest uzadzenie??

Gość
komentarz
komentarz

Niestety ale nie. Nie instalowałem telewizji przemysłowej, ale możesz zasięgnąć informacji w firmach zajmujących się tym tematem.

Ps. 31khz a H.frequenz 50 wskazuje na typową rozdzielczość telewizora w systemie PAL.

Przemek
komentarz
komentarz

Moze zamiast monitora, podlacz zwykly TV

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.