x-kom hosting

Zawieszajacy sie pasek START

Witek01
utworzono
utworzono

Po polgodzinnej pracy komputera zawiesza mi sie pasek zadan nie moge wejsc nawet Menadzera zadan ctrl+alt+del skanowalem antywiursem mam avasta nic nie wykryl zainstalowalem ad-aware wykryl pare rzeczy ale komp sie daje zawiesza na pulpicie moge wszystko robic. Pomozcie co mam zrobic z tego co szukalem po forach to jest troche tych tematow z tym samym problemem ale nikt nie pomogl i nie wiem co mam robic :(

tazman
komentarz
komentarz

zainstaluj sobie to a-squad free i przeskanuj system, avast ci nie wykryje wszystkiego, zainstaluj sobie jeszcze cc cleanera i wyczyść rejestr, oraz napraw wszelkie problemy

Witek01
komentarz
komentarz

Zrobilem jak poradziles ale nic konkretnego nie wykryl a pasek sie dalej zawiesza :((

GoBi
komentarz
komentarz

Tak bedzie najszybciej:

http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?t=6138

A avast duzo robactwo poprostu nie wykrywa.

Witek01
komentarz
komentarz

Oto log Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 12:49:37, on 2006-05-11

Platform: Windows XP (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 (6.00.2600.0000)

Running processes:

C:WINDOWSSystem32smss.exe

C:WINDOWSsystem32winlogon.exe

C:WINDOWSsystem32services.exe

C:WINDOWSsystem32lsass.exe

C:WINDOWSSystem32Ati2evxx.exe

C:WINDOWSsystem32svchost.exe

C:WINDOWSSystem32svchost.exe

C:Program FilesAlwil SoftwareAvast4aswUpdSv.exe

C:Program FilesAlwil SoftwareAvast4ashServ.exe

C:WINDOWSsystem32Ati2evxx.exe

C:WINDOWSExplorer.EXE

C:WINDOWSsystem32spoolsv.exe

C:Program FilesATI TechnologiesATI Control Panelatiptaxx.exe

C:PROGRA~1ALWILS~1Avast4ashDisp.exe

C:Program FilesGrisoftAVG Anti-Spyware 7.5avgas.exe

C:WINDOWSSystem32ctfmon.exe

C:Program FilesXfirexfire.exe

C:Program FilesGrisoftAVG Anti-Spyware 7.5guard.exe

C:Program FilesAlwil SoftwareAvast4ashWebSv.exe

C:Program FilesAlwil SoftwareAvast4ashMaiSv.exe

C:PROGRA~1MOZILL~1FIREFOX.EXE

D:Programy instalkiHijackThis.exe

R0 - HKCUSoftwareMicrosoftInternet ExplorerToolbar,LinksFolderName = Łącza

R3 - URLSearchHook: Yahoo! Toolbar - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - C:Program FilesYahoo!CompanionInstallscpnyt.dll

O2 - BHO: Yahoo! Toolbar Helper - {02478D38-C3F9-4EFB-9B51-7695ECA05670} - C:Program FilesYahoo!CompanionInstallscpnyt.dll

O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:WINDOWSSystem32msdxm.ocx

O3 - Toolbar: Yahoo! Toolbar - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - C:Program FilesYahoo!CompanionInstallscpnyt.dll

O4 - HKLM..Run: [ATIPTA] "C:Program FilesATI TechnologiesATI Control Panelatiptaxx.exe"

O4 - HKLM..Run: [avast!] C:PROGRA~1ALWILS~1Avast4ashDisp.exe

O4 - HKCU..Run: [CTFMON.EXE] C:WINDOWSSystem32ctfmon.exe

O4 - Startup: Xfire.lnk = C:Program FilesXfirexfire.exe

O16 - DPF: {30528230-99f7-4bb4-88d8-fa1d4f56a2ab} (YInstStarter Class) - C:Program FilesYahoo!Commonyinsthelper.dll

O23 - Service: avast! iAVS4 Control Service (aswUpdSv) - ALWIL Software - C:Program FilesAlwil SoftwareAvast4aswUpdSv.exe

O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:WINDOWSSystem32Ati2evxx.exe

O23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:WINDOWSsystem32ati2sgag.exe

O23 - Service: avast! Antivirus - ALWIL Software - C:Program FilesAlwil SoftwareAvast4ashServ.exe

O23 - Service: avast! Mail Scanner - Unknown owner - C:Program FilesAlwil SoftwareAvast4ashMaiSv.exe" /service (file missing)

O23 - Service: avast! Web Scanner - Unknown owner - C:Program FilesAlwil SoftwareAvast4ashWebSv.exe" /service (file missing)

O23 - Service: AVG Anti-Spyware Guard - Anti-Malware Development a.s. - C:Program FilesGrisoftAVG Anti-Spyware 7.5guard.exe

Przeskanowalem tym programem nie znalazl nic powaznego a pasek sie dalej zawiesza ;(

GoBi
komentarz
komentarz

Czysto... To zawieszanie paska musi Ci powodować jakis normalny program który ma błedy jakieś... :/

Witek01
komentarz
komentarz

Dzieje mi sie to po formacie a programy mam te same co przed formatem wiec nie wiem co to moze byc ale jak wyjme kabel od neta nie ma zadnych zawieszek :(

[ Dodano: 2007-05-17, 15:37 ]

No ludzie pomocy bo to jest nie do wytrzymania :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.