x-kom hosting

Zasilacz wybór

Leoch920
utworzono
utworzono

Komp jest stary i chodzi już 3 lata na no-name tracer 360W. Obecnie zasilacz ryczy. Jak puknę lekko w obudowę to przestaje ale po chwili znowu ryczy... Najśmieszniejszy moment jest wtedy gdy wciskam guzik startu kompa. Wówczas od razu zasilacz bardzo głośno zaczyna ryczeć, jak by włączyć odkurzacz i kosiarkę naraz... To jest chore, ale szczęście w nieszczęściu, że komp jeszcze chodzi. Obawiam się że w niedługim czasie padnie PCet przez ten głupi zasilacz . Kieruje się do Was z prośbą o dobranie zasilacza do mojego kompa. Niech to będzie zasilacz TANI, może być głośny i niech będzie najtańszy z najlepszych... Wiecie o co chodzi, poza tym planuję kupno kompa w niedługiej przyszłości więc zależy mi tylko na tym, żeby ten komp wytrwał.

AMD SEMPRON 3000+ 1.81 Ghz

RAM: 1 Kość 512 eliksir (ale gówno)+ 512 goodram SDRAM 400

GRAFIKA ATI Radeon 9600 SE

Do tego bardzo silny nowy radiator na procek (pomyślałem, że to też ma znaczenie w wyborze zasilacza)

Myślę, że jeśli ten no-name 360 wytrzymał 3 lata to inny z markowych 360 spokojnie dadzą rade. Oby tylko było tanio.. Problem w tym, że nie wiem jaką firmę i model mam wybrać :D Pzdro

Gość
komentarz
komentarz

Do tego zestawu z zapasem wystarczy zasilacz ModeCom MC 350W lub Amacrox Warrior AX400-PNF (350W) :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.