x-kom hosting

Utworzenie partycji

Neecze
utworzono
utworzono

Witam,

Posiadam system operacyjny Vista i mam mały problem z ustawieniem partycji na dysku twardym. Screen z 'zarządzania komputerem':

partycje1.jpg

Chodzi o to, że z tych 98 giga (określonych jako wolne miejsce) nie mogę stworzyć żadnej nowej partycji ani nie mogę przydzielić jej do już istniejącej. Oczywiście aktywna jest opcja 'Nowy wolumin prosty', ale jak już wszystko powypełniam i chcę zakończyć pracę kreatora to pojawia się komunikat o błędzie "Za mało dostępnego miejsca na dysku, aby dokończyć operację" (komunikat ten pojawia się przy ustaleniu dowolnego rozmiaru nowej partycji; system jest świeżo reinstalowany - podczas reinstalacji nie dało rady utworzyć nowych partycji).

Co robić?

post-35619-1234532296_thumb.jpg

dar55
komentarz
komentarz

bo masz rozszerzoną i w niej tylko dyski logiczne możesz tworzyć

Neecze
komentarz
komentarz

Czyli że co tak właściwie mam zrobić z tymi 98 gigabajtami?

dar55
komentarz
komentarz

czyli że UTWÓRZ DYSK LOGICZNY

Neecze
komentarz
komentarz

No dobra, umiem czytać nie musisz krzyczeń. Nie wiem po prostu jak to zrobić, nie chciałbym usuwać partycji na których mam dosyć ważne dla mnie dane.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.