x-kom hosting

[ 98/Me] odinstalowanie systemu

dadas
utworzono
utworzono

Mmam problem z odinstalowanie systemu Me. Nie mam dyskietki startowej ani mozliwosci ja zrobic. Mieszkam w Irlandii i nie mam skad wziac. chcialem zainstalowac starszy system 98 ale pokazuje mi info ze nie zainstaluje dlatego wlasnie ze jest starsza wersja niz aktualna... Co moge zrobic?

Gość
komentarz
komentarz

dadas, Jeżeli nie masz dyskietki startowej, to pozostaje Ci format.

dadas
komentarz
komentarz

ok, sorry.Wiec jak moge to zrobic?Znaczy odinstalowac Me bez dyskietki?

tazman
komentarz
komentarz

Jeśli masz płytę z systemem i jest bootowalna, to kreator sam cię poprowadzi, a z dyskietką to format : c

dadas
komentarz
komentarz

ok.Wkladam plyte i jest informacja ze ten system jest starszy niz obecny i nie zainstaluje go. dyskietki nie mam. Jestem daleko a w dodatku zupelny laik

Chcialem sformatowac caly c ale mam komunikat ze jest w uzyciu i nie da rady... Kurcze...

meticom
komentarz
komentarz

odpalasz pllyty 98 jak masz odpalony system ME ??

Plyte ta musisz odpalic przy starcie kompa....powinienes miec do wyboru:

instalator systemu ....

wiersz polecen z obsluga cdrom

wiersz polecen bez obslugi

wybierasz z obsluga cdrom

jak sie zaladuje przechodzisz na dysk cdromu

czyli d: albo e: zalezy ile masz partycji oprocz c

nastepnie wpisujesz format c: /q

nascepnie jesli jestes na cdromie to wpisujesz:

cd win98

setupcore /ie /is

i sie odpali instalka win98

dadas
komentarz
komentarz

jak wkladam plyte to pojawia sie komunikat ze ta wersja jest starsza niz obecnie zainstalowana i nie bede mogl uzyc wszyskich funkcji z dysku.Mam tam jakies badziewia...Jakas prezentacja, itd ale tam gdzie jest instaluj jest nie aktywne

meticom
komentarz
komentarz

ale kiedy Ty ta plyte wkladasz???????? jak masz odpalony system ME ??

i skoro masz badziewa to niejest bootowalna :/ wiec moje rozwiazanie nie pomoze...

chyba ze mowisz o badziewach z microsoftu ktore tam byly wczesniej :)

Gość
komentarz
komentarz

Włóż płytkę bootowalną z windows 98 i odpal system w trybie wiersza poleceń, potem wpisz komendę: format c: i enter. To wszystko.

meticom
komentarz
komentarz
meticom, Włóż płytkę bootowalną z windows 98 i odpal system w trybie wiersza poleceń, potem wpisz komendę: format c: i enter. To wszystko.

to samo napisalem kilka postow wczesniej :) chyba nie do mnie mial byc post

Gość
komentarz
komentarz

meticom, Sorki, już poprawiam. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.