x-kom hosting

Brak litery ć w klawiaturze laptopa

sceptic13
utworzono
utworzono

Witam!

Mój problem polega na tym, że na klawiaturze mojego laptopa nie ma możliwości napisania litery ć (tak, tak w tym miejscu musiałem ją skopiowac-lol). Posiadam laptop Fujitsu Siemens AMILO Li 1718 przywieziony z GB. Przy użyciu przycisku alt mogę napisac wszystkie polskie znaki poza nieszczęsnym ć. Kombinacja klawiszy alt+c powoduje otwarcie (po kilku sekundach) okna ATI Catalyst Control Center. Czy da się jakoś wyjśc z tej sytuacji?

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Wejdź w CCC, i w ustawieniach wyłącz "Hot key"

HQ19
komentarz
komentarz

Tak, da się musisz wejść w ATI Catalyst Control Center (czy jak tam jest, nie mam karty ATI to nie pamiętam dokładnie) i w opcjach musisz wyłączyć/odhaczyć skróty. I problem rozwiązany będzie :)

sceptic13
komentarz
komentarz

HotKey wyłączyłem i okno faktycznie już się nie otwiera ale ć jak nie było tak nie ma...

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Wybierz układ klawiatury Polski ( programisty ) i zrób restart.

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Musisz zrobić może tak:

Start -> Uruchom -> Wpisz "regedit" i uruchom.

Przejdź do klucza: Hkey Current User\Software\ATI\ACE\Runtime\LaunchKeys

Usuń klucz o nazwie "HKLaunchDB" (zaznaczasz i Delete).

Start -> Uruchom -> Wpisz "msconfig" i uruchom.

Przejdź do zakładki "Uruchamianie", wyszukaj Catalyst Control Center (CCC) i odhacz (żeby się nie uruchamiał). Zapisz zmiany, zrestartuj komputer.

sceptic13
komentarz
komentarz

Trinitrotoluen Jesteś Bogiem!!!

Szkoda tylko, że nie przyszło mi do głowy żeby zapytać zanim napisałem magisterkę...

dzięki wielkie

  • 10 miesięcy później...
roman505
komentarz
komentarz

a wystarczy tylko wejsc do ccc kliknac opcje -> hotkeys-> hotkeys manager i zmienic litere w skrocie z "c" na np. bezpieczne "t"

tomek.b9
komentarz
komentarz

[color="#FF0000"][b]2.3. Przed napisaniem odpowiedzi należy sprawdzić datę ostatniego postu w temacie. Bezwzględnie zabrania się odświeżania:[/b]
- wątków starszych niż 30 dni bez poszerzania ich zawartości merytorycznej, zwłaszcza przez autora tematu
[b]- tematów rozwiązanych[/b]

"Odkopem" nie jest natomiast:
- odświeżenie własnego tematu pod warunkiem podania nowych, istotnych informacji
- napisanie sensownej odpowiedzi, prawdopodobnie rozwiązującej problem autora tematu o ile ten nadal jest aktywnym użytkownikiem forum
- pisanie w tematach zbiorczych
- wykorzystywanie tematu innego użytkownika w wypadku stwierdzenia wyraźnej analogii do poruszanego w wątku problemu


Zamykam[/color]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.