x-kom hosting

Stojaki Pod Solo 7c

licha89
utworzono
utworzono

Witam wszystkich dużo pisaliście mi na temat rozmieszczenia głośniczków na początku stały na biurku w odstępach od monitora 20 cm. Postanowiłem zrobić stojaczki pod moje maleństwa :P Jak wyszło tak wyszło moim zdaniem nawet jakoś to wygląda :D Troszkę chęci zdolności manualnych, cierpliwości i coś tam zrobiłem. Całkowity koszt produkcji około 40zł :)

Materiały:

-farba dulux bejca

-pędzel

-troszu drewna :)

-taśma wykończeniowa

-papier ścierny

-śrubki

-klej

Narzędzia:

-wkrętarka

-wyrzynarka

-pilniki do szlifowania

-i takie tam bzdety jak srubokrety itp :)

I NAJWAŻNIEJSZE !! PIWKO !! :D

A teraz kilka fotek :)

Przygotowanie do pracy

20090211.jpg

20090211001.jpg

Najtrudniejszy początek :D

20090211003.jpg

I pierwsza podstawka złożona :D

20090211002.jpg

A tu już przygotowanie do malowania :)

20090211004.jpg

Pomalowane i wyschnięte

Obraz003-3.jpg

Obraz004-2.jpg

Obraz005-4.jpg

Tak było

Obraz009-2.jpg

Obraz013-2.jpg

Tak jest

Obraz010-2.jpg

Obraz012-2.jpg

THE END :)

Mam nadzieje że się spodoba :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

nice xD

webber
komentarz
komentarz

Sorry ziom, ale... jestem przerażony.

Oczywiście plus za to, że zrobiłeś podstawki sam i nie kupowałeś gotowca. Ze stworzenia czegoś własnymi rękami zawsze jest satysfakcja, i jak najbardziej to popieram.

Ale! To wygląda jak 3 cienkie patyki. Solo 7C ważą bodajże koło 15kg na kolumnę. Co się stanie z podstawkami po ustawieniu vol na 50%? 80%?

Kamix
komentarz
komentarz
Ale! To wygląda jak 3 cienkie patyki. Solo 7C ważą bodajże koło 15kg na kolumnę. Co się stanie z podstawkami po ustawieniu vol na 50%? 80%?

Nie znasz się. Widać, że to porządne polskie drewno. Wytrzyma vol. 110% :rotfl:

Michał Paluch
komentarz
komentarz

samo zuo xD

licha89
komentarz
komentarz

wiem wiem tak wydaje sie to na zdjęciu ale wutrzymało 95 kilo wytrzyma 12 ;) prubowałem na połowe mocy i wszystko ok :) kantówki są grube maja 4 na 4 cm :)

Kapiszon
komentarz
komentarz

Pasuje do wystroju Twojego pokoju, mi się widzi... ;)

Duban
komentarz
komentarz
Solo 7C ważą bodajże koło 15kg na kolumnę.
Jedna 10kg, druga 12kg ;)

Fakt, są dosyć cienkie ale jeśli jest to dobrze wyważone to nie ma problemu.

licha89
komentarz
komentarz

starałem sie dobrać kolor do mebli wyszło jak wyszło na razie musi być :P aż przyjdzie jakiś fundusz kupimy cos lepszego :) mi sie podoba ładnie wygląda porządnie zrobione przynajmniej dla mnie wysokość odpowiednia zeby syki były na wysokości uszu :) Teraz zastanawiam sie nad jakimś może podświetleniem stojaków i zastanawiam się czy nie kupić szpilek co wy na to /??/

Duban 4x4 cm to cienkie a wysokość 60cm x 3 kantowki = 95 kilo mojej wagi wytrzymaly z podskakiwaniem :) skręcone po 2 wkręty góra i dół na jedna kantowkę + klej :)

Machej666
komentarz
komentarz

Dla mnie extra ;) Własna robota i

Duban 4x4 cm to cienkie a wysokość 60cm x 3 kantowki = 95 kilo mojej wagi wytrzymaly z podskakiwaniem smile.gif skręcone po 2 wkręty góra i dół na jedna kantowkę + klej smile.gif

widać nie liche wykonanie ^_^

licha89
komentarz
komentarz

aaaa i zapomniałem nowy kabelek do podłączenia głośniczków z kartą muzyczna firmy HAMA

http://www.nokaut.pl/oferta/kabel-jack-3-5...h-1-5m-htl.html

Polecam bo orginał coś słabej jakości :))

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.