x-kom hosting

Obudowa - czy będzie miała dobry obieg powietrza?

kryniu501
utworzono
utworzono (edytowane)

http://www.allegro.pl/item543645736_zignum...nowy_model.html

Podoba mi się ta obudowa , wygląda bardzo przewiewnie, a mam Radka 4850 i na mojej się poci do 90 jak otworze ją to mam koło 60 mus soc kupić fajnego co myślicie o tym

//popraw błędy ortograficzne tak żeby dało się to czytać i zmień tytuł tematu na bardziej konkretny - w przeciwnym wypadku - KOSZ.

//BlackRaven

//już lepiej, chociaż temat miał być konkretny - poprawiono

//BlackRaven

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli grafika się przgrzewa, to możesz kupić lepsze chłodzonko do grafy :)

A co do budy:

Pierwszy raz słyszę o tej firmie. Może i ta buda jest dobra, albo nie. Niech się wypowie ktoś inny :)

A od siebie polecam:

Z tańszych: KLIK, KLIK

Z droższych(lepsza przewiewność):KLIK, KLIK

kryniu501
komentarz
komentarz

nie chcę zmieniać chłodzenia to asus glaciator tylko moja jest nie przewiewna i sie poci koło 80 do 90 a jak ściągnę boczek to 60 czli legancko

Gość
komentarz
komentarz

W stresie te temp.?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Jak dla mnie buda taka sobie. Najgorsza nie będzie pod względem przewiewności, ale warto dołożyć kilka dych do Antec 300 - ta obudowa cyrkulację powietrza ma rewelacyjną, grubsze blachy, lepsze wykonanie... Obudowy które podał kamil również będą lepsze.

kryniu501
komentarz
komentarz

taa w stresie chyba wezmę od Kamila te tańsza ofertę

Obejżałem tego Antca 300 rewelacja podoba mi się chyba ja wezmę i będzie spokój z temperaturą

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.