x-kom hosting

Panda vs Kaspersky - Luki zabepieczeń

Gibciu
utworzono
utworzono

Dzień dobry.

Mam problemy z bezpieczeństwem komputera. Kiedyś jak jeszcze miałem stary komputer hakerzy przesłali mi wirusa o nazwie JPG trojan, który zadomowił sie w luce systemu windows xp. ;( Teraz sobie kupiłem nowy komputer i zainstalowałem pande internet security + firewall 2007. Co dziwne znów mnie znaleźli. Panda blokuje cały czas IP użytkówników neostrady. Stąd moje pytanko, bo zamierzam kupić Kaspersky`iego. Czy kaspersky również blokuje połączenia innych użytkowników z moim komputerem? czy wykrywa luki w systemie? czy jest dobry? Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Z góry dziękuje.

Kamix
komentarz
komentarz

Moim zdaniem jest dobry...

Ale najlepiej ściągnij sobie 30-dniuwkę to sobie wyprubujesz i sam stwierdzisz :)

Link: http://www.kaspersky.pl/download.html?s=trial

I tam są dwie wersje(bo nie wiem o którą tobie chodziło) Anti-Virus i Internet Seciurity...

Pozdrawiam...

GoBi
komentarz
komentarz

Zdecydowanie Kaspersky...

grzeg16
komentarz
komentarz

Kaspersky internet secturyty ma takie opcje: Anti-Spy i Anti-hacker.

grzegorzmce
komentarz
komentarz

aol i jakiś fiewall:D jest super program jak kaspersky tylko za free

GoBi
komentarz
komentarz
kaspersky tylko za free

Na silniku kaspersky'ego

grzegorzmce
komentarz
komentarz

i nawet pobiera tą samą baze wirusów:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.