x-kom hosting

Czyszczenie panelu LCD

zustol
utworzono
utworzono

Witam mam zapytanie co do czyszczenia panelu LCD powiedźcie mi w jaki sposób mam czyścić i dbać o monitor czym go przecierać wiem że są specialne ściereczki do paneli lcd miałem takie ale one mażą matrycę więc chciałbym poznać wasze sposoby taniego oczyszczania i sekrety aby wszystko miało ręce i nogi.

Gość
komentarz
komentarz

Kup środek do czyszczenia monitorów (sklep komputerowy) i zwykłą pieluszkę.

Scull
komentarz
komentarz

Ja panele czyszczę "Pianką do monitorów LCD". 15 zł za 100 ml. płynu, ale wystarczyło na dobry rok :-).

Piankę oczywiście ścieram miękkimi ręczniczkami papierowymi (Velvet).

zustol
komentarz
komentarz

A nie można wyczyścić suchą szmatką. Zawsze muszą być jakieś detergenty ?

mariuszek
komentarz
komentarz

ja uzywam do tego plynu do mycia okien + papieru do rak :) tanie rozwiazanie a efekty zadowalajace :D

Scull
komentarz
komentarz

zustol, źle się czyści.

mariuszek, z płynu do mycia okien mogą się porobić plamy. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale tak twierdzą ludzie :-).

mariuszek
komentarz
komentarz
mariuszek, z płynu do mycia okien mogą się porobić plamy. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale tak twierdzą ludzie :-).

a ja twierdze ze nie bo wyprobowalem i wszystko jest ok :)

skiba141
komentarz
komentarz

Przetarłem ajaxem i czyściutko:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.