x-kom hosting

cichy zasilacz do zestawu:)

piotrekbobi
utworzono
utworzono

Witam.Mam problem ponieważ chcę zakupic komputer http://allegro.pl/item543415212_athlon_64_...s2_nowy_fv.html ramy i karte juz mam ram 2 GB karte Radeon HD 3850 1 gb lub 512 mb. i do tego sprzetu chciabym dobrac zasilacz cichy i nie drogi. mysle ze 400Watt powinno starczyc

mis456
komentarz
komentarz

A ile masz na to kasy?

Do cichych i w miarę tanich należą zasialcze be quiet. Możesz sobie coś z nich wybrać.

Weacky
komentarz
komentarz

Do tego zestawu wystarczy Chieftec GPS-350EB-101A - jest cichy i dobry.

piotrekbobi
komentarz
komentarz

a czy na takim kompie poggral bym w gta4? chociaz na najmniejszych detalach

Slipknot
komentarz
komentarz
a czy na takim kompie poggral bym w gta4? chociaz na najmniejszych detalach

Zapomnij.

Gość
komentarz
komentarz
czy na takim kompie poggral bym w gta4? chociaz na najmniejszych detalach

Zagrasz.

Mattix95
komentarz
komentarz
Zapomnij.

Nie wprowadzaj człowieka w błąd !!!!! Zagra sobie lecz nie wiem jak to będzie wyglądało . Nie bierz tego 6000+ . Bardziej się opłaca brać 7750 Black Edition . Jest o wiele wydajniejszy od 6000+ a po podkręceniu do 3.0 GhZ dorównuje momentami intelowi e8400 a jest prawie identyczny jak e8200 ( po podkręceniu ) . Polecam , sam go mam i na ZINTEGROWANEJ GRAFICE gram w Gta 4 !

Sorki to powyżej to mało offtop a co do zasilacza to polecam coś z serii BeQuietów . Są praktycznie nie słyszalne ! 19 DB to max u nich . Są one z wyższej półki , sam posiadam wersję Straight Power 400 W i jedyne co słychać to dysk i minimalnie Boxowe chłodzenie .

No chyba że cisza i trzymanie napięć nie jest dla Ciebie najwyższym priorytetem to polecam coś z serii Amacrox Warrior albo Chieftec .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.