x-kom hosting

Który tel. lepszy?

gfh7x
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim. Mam do was pytanko, który z tych telefonów byście mi polecili?

n31T
komentarz
komentarz

e66 z uwagi na : GPS, symbian, wifi.

Lolitka
komentarz
komentarz

Ja również polecę e66 więcej funkcji i w ogóle :)

Thief27
komentarz
komentarz

Zależy do czego potrzebny jest ci telefon.Sam od nie dawna używam Samsunga f480 i sprawuję się całkiem dobrze.Natomiast nokia e66 to telefon biznesowy.Zależy też do czego będziesz używał telefonu.Ja nie potrzebuję symbiana ponieważ i tak bym z niego nie korzystam jeżeli chodzi o samsunga to robi niezłe fotki,i gra b.dobrze na słuchawkach i na głośniku.Wybór zależy do ciebie.Ale ja osobiście wziąłbym Samsunga bo mam nieciekawe przeżycia z nokiami z serii E

Gość
komentarz
komentarz

Jasne że Nokia, po pierwsze - to jest Nokia :D Po 2 samsung nie ma symbiana i jest tragicznie wykonany (Zresztą jak każdy samsung) :) Ja bym nawet nie porównywał tych fonów bo to 2 różne bajki :P I tak jak napisał Sheo jest możliowość gorzystania z nawigacji oraz jet WLAN czyli wszędzie gdzie ostęp do neta bezprzewodowy tam ciągniesz za frajer :P

Cold
komentarz
komentarz

Jestem zdecydowanie za e66, chociaż nokie ostatnio się pogorszyły. Ta nokia ma wiele funkcji, których brakuje samsungowi.

GravitoN
komentarz
komentarz

e66 lepsza (lecz ma duży minus: SYMBIAN- wiechy jak cholera i bardzo wolny)

Kamix
komentarz
komentarz
(lecz ma duży minus: SYMBIAN- wiechy jak cholera i bardzo wolny)

Kurde bo Ci zaraz filmik nagram z mojej E51.

Nowe symbiany zasuwają jak trzeba, E66 praktycznie nie zamula, jak i moja E51.

Starsze telefony z symbianem - owszem zamulały.

Bierz E66 - symbian=nieograniczone możliwości.

n31T
komentarz
komentarz (edytowane)
e66 lepsza (lecz ma duży minus: SYMBIAN- wiechy jak cholera i bardzo wolny)

Znajomy ma nokię e50, na którą wszyscy tak narzekają (zapewne Ci co jej w życiu nie widzieli) że straszny muł, zwiechy itp. Otóż jest to dosyć stary telefon, nie powala osiągami, lecz nie nawet namiastki tego co żeś tu powypisywał.

Bierz E66 - symbian=nieograniczone możliwości.
Bez przesady...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.