x-kom hosting

Czy Amacrox 460w uciągnie 4dzenie i GTX 280?

pawliszak
utworzono
utworzono

Witam,

mam okazję dostać jako prezent :) zasilacz Amacrox Warrior 460w (taki http://zenfist.pl/amacrox-warrior-ax500a-z...0w-p-1028.html). Czy taki zestaw dałby radę uciągnąć GTXa 280 (ew. 260 216SP) Phenoma II i 4GB ramu 1066mhz? Jeśli nie, to co wybrać, żeby dało radę do 400zł - Be Quiet Straight Power 550w? Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Gość
komentarz
komentarz

Zasilacz Amacrox'a da radę uciągnąć taki zestaw, ale lepiej mieć coś mocniejszego. Polecam Corsair'a 550W lub BeQuiet'a Straight Power 550W :)

Duban
komentarz
komentarz

Szczerze wątpię by to dało radę trochę pochodzić ;) Lepiej się spisze tak jak Warrior pisze

Corsair 550W lub BeQuiet Straight Power 550W
Bądź też bardzo cichutki Corsair 520W
mis456
komentarz
komentarz
Szczerze wątpię by to dało radę trochę pochodzić wink.gif Lepiej się spisze tak jak Warrior pisze

Da radę, ale po ewentulanym OC mogą zacząć się kłopoty. 500W od be quieta rozwiąże sprawę

pawliszak
komentarz
komentarz

Corsaira nie chcę, jeśli z powodu piszczących cewek zenfist wycofuje corsairy ze sprzedaży to ja dziękuję :) Szkoda, a w wypadku core i7 + gtx 260 216SP jest sens kombinować, czy mam sobie dać spokój z tym amacroxem ;)? Co do zasi to myślałem o be quiecie dark power 550w, chyba git, nie ;) ?

Gość
komentarz
komentarz

Nie popadajmy w manię watów, zasilacz który ma 370W na lini 12V spokojnie pociągnie taki cfg (dla porównania Chieftec 400W ciągnie GTX260, 4x1GB ramu, e8200@4ghz i 3 dyski)

@Co do pro-elo-fajnego, drogiego BQ czytałem że trafiają się padnięte sztuki... jak dla mnie nie do pomyślenia jak na zasilacz w tej cenie

Duban
komentarz
komentarz

Git ;)

Możesz brać śmiało tego BeQuiet.

EDIT:

Mi chodzi o zapas do przyszłej 'jakieś' rozbudowy zestawu.

Gość
komentarz
komentarz

BeQuiet robi najlepsze zasilacz (testy itd.) i będzie najlepszym wyborem :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.