x-kom hosting

dobry i cichy zasilacz do zestawu

ewenement
utworzono
utworzono

witam poszukuje dobrego i cichego zasilacza w granicach około 200 zł do tego zestawu :

MSI p45 neo3-fr intel775

pentium dual core e 5200

ati asus radeon hd4850 512 ddr3

OCZ ddr 4096 pc 800 2x2048 cl5pe

bedzie małe kręcenie i w przyszłosci chiałbym dolozyc ramu iewentualnie jakiejs wymiany częśći to chciałbym juz nie wymieniac zasialcza :D

dzięki pozdroo :P

Durango24
komentarz
komentarz (edytowane)

zapewne ktoś zaraz napisze ze jak zasilacz, to tylko pentagram... Ja jednak postawiłem na niemiecką firmę Xilence...jak w sygnaturce polecam ci Xilence xp420W KLIK..naprawdę jest niesłyszalny...czerwona 12-stka bezszelestnie,delikatnie się kręci...:D

i też podkręciłem swojego e5200 do 2.7Ghz..narazie styka:D póki nie kupie chłodzenia;D

3d74dbef7467e22df2bdc97e470cfcb9500x500.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Ja polecam Chieftec'a 450W :)

mis456
komentarz
komentarz
Ja jednak postawiłem na niemiecką firmę Xilence...jak w sygnaturce polecam ci Xilence xp420W KLIK..naprawdę jest niesłyszalny...czerwona 12-stka bezszelestnie,delikatnie się kręci...biggrin.gif

Zasilacz na pograniczu no-name, nie polecam.

CHieftec GPS 450W jest głośny.

Jeśli chcesz coś cichego to:

a) dołóż 100zł

b) weź silver Power 400W king kong

Durango24
komentarz
komentarz
Zasilacz na pograniczu no-name, nie polecam.

to za co ja zapłaciłem 160zł? :mur::dots::cenzura::piku::wsciekly: :guz: :lol: :beksa:

MagiK44
komentarz
komentarz

Corsair 450W też są dosyć ciche

mis456
komentarz
komentarz
Corsair 450W też są dosyć ciche

Ale kosztują dużo powyżej 200zł.

to za co ja zapłaciłem 160zł?

Za działający zasilacz, nie będący no-name

ewenement
komentarz
komentarz

to myślicie ze wystarczy 450 w ? obecnie mam tracera 450 w wiem ze to lipa ale takiego mi dali na gwarancjii bo stary sie zjarął na szczęście tylko zasiaalcz.. a teraz nowy sprzęt będzie i tylko zasilacz zostaje i nie mogę się zdecydować a nie chce włożyć tych podzespołów pod tracera ;)

tego xilence nigdzie nie widziałem w sklepach komputerowych a przez internet nie kupuje a moze być dobry a cheiftec to raczej dobra firma zasilaczy tak słyszałem bynajmniej no moge jeszcze ewentualnie dołożyc te 50-100 zł jak już coś kupować to porządne :)

to co polecacie bo już sam nie wiem <_<

Durango24
komentarz
komentarz

im bardziej zaawansowany, starszy, z większą rangą uzytkownik tym więcej ma racji..

Gość
komentarz
komentarz
to myślicie ze wystarczy 450 w ?

Tak, sam mam bardzo podobny zestaw do twojego i chieftec 450w trzymał bez problemów, a karta była z vmodem i wcina trochę wiecej watów :P

btw, mam go na sprzedaż, lepszego za 130zł nie znajdziesz.

im bardziej zaawansowany, starszy, z większą rangą uzytkownik tym więcej ma racji..

nie zawsze jest to prawda...

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)
to myślicie ze wystarczy 450 w ? obecnie mam tracera 450 w wiem ze to lipa ale takiego mi dali na gwarancjii bo stary sie zjarął na szczęście tylko zasiaalcz.. a teraz nowy sprzęt będzie i tylko zasilacz zostaje i nie mogę się zdecydować a nie chce włożyć tych podzespołów pod tracera ;)

tego xilence nigdzie nie widziałem w sklepach komputerowych a przez internet nie kupuje a moze być dobry a cheiftec to raczej dobra firma zasilaczy tak słyszałem bynajmniej no moge jeszcze ewentualnie dołożyc te 50-100 zł jak już coś kupować to porządne :)

to co polecacie bo już sam nie wiem <_<

Tak, ale ten Tracer na 99% nie odda 450W. Samo W nie ma znaczenia, chieftec GPS-450 lub, lepiej, Fortron FSP400-60GLN są o kilka klas lepsze i sobie spokojnie poradzą

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.