x-kom hosting

Proszę o ocenę zasilacza.

Dev23
utworzono
utworzono

Niestety popełniłem błąd i kupiłem zestaw. Chciałbym usłyszeć wasze opinie o moim zasilaczu.

Tracer 4Life 450 HellFire Silent 450

Gość
komentarz
komentarz

Bardzo słaby zasilacz (tzw. bomba). Słabo trzyma napięcia, grzeje się itd. Lepiej go wymień bo spali ci pół komputera :)

Dev23
komentarz
komentarz

Kurczę trochę klapa bo mam gwarancję na całą jednostkę :X

Gość
komentarz
komentarz
Kurczę trochę klapa bo mam gwarancję na całą jednostkę :X

Jeżeli zasilacz spali ci np. płytę główną, procesor itd. to gwarancja obejmie tylko zasilacz :)

Wybierz co będzie lepsze :)

Włóż nowy zasilacz, a jak coś się z innymi podzespołami będzie dziać to włożysz Tracera i im odeślesz kompa na gwarancje :P

BlackRaven
komentarz
komentarz

Jeżeli zasilacz spali ci np. płytę główną, procesor itd. to gwarancja obejmie tylko zasilacz smile.gif
Eee tam, bujda, jak Ci udowodnią że to wina zasilacza? Nawet jeśli, to w końcu sami (tj. sklep) go tam wsadzili i odpowiadają za ewentualne spalenie całego kompa (bo gwara jest w końcu na całość, nie?). Gorzej jak się spali po gwarancji ;) Na przyszłość - nie kupujemy gotowych zestawów i zasilaczy z czarnej listy... inaczej można mieć kiedyś w obudowie prawdziwy "Hellfire" :)
Dev23
komentarz
komentarz

No tak, dzięki. Akurat mi spalił się poprzedni komp i pisałem ważną pracę to bez zastanowienia pojechałem do Media Expert i kupiłem ;/

Gość
komentarz
komentarz

BlackRaven nie jest tak jak piszesz :( Na początku też się zdziwiłem. Z nimi nie wygrasz :)

Zależy też od sklepu :D

BlackRaven
komentarz
komentarz

Zależy też od sklepu biggrin.gif
Heh, to by musiało być niezłe gdyby powiedzieli że odrzucają gwarancję z powodu awarii tandetnego zasilacza który sami wcześniej wsadzili do zestawu... Aczkolwiek w tym kraju wszystko jest możliwe, co nie znaczy że na coś takiego można pozwalać - gdyby faktycznie "sklep się uparł" należy się zwrócić do rzecznika praw konsumenta.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.