x-kom hosting

[Rozwiązany] Który telefon z tych będzie Waszym zdaniem najlepszy?

jasiek23
utworzono
utworzono

Mam zamiar wkrótce zmienić telefon, mam kilka takich swoich typów i nie wiem na ktory się zdecydować. Czytałem opinię o tych telefonach ale co strona to inne opinie - na jednej są jakies negatywne komentarze a na innej sa prawie same pozytywne więc proszę o jakąs poradę.

Chodzi o te telefony:

SE W910i

SE W890

SE K770i

Samsung U700(ewentualnie U600)

Samsung U800

Samsung I200

SE 910i ma naprawde duzy wyświetlacz i mp.3 ladnie gra i to mi sie podoba ale z kolei aparat tylko 2 mpx i bez lampy błyskowej.

SE K770i ma dobry glośnik, telefonik muzyczny i wogóle, czujnik światła, lampa błyskowa 3,2 mpx ale podobno bateria krótko trzyma no i troche maly wyświetlacz

Cudeńko Samsung U700 z tym ze słyszalem ze sa różne wałki z tym dotykowym wyświetlczem a to ze raz jest za czuły a innym razem trzeba mocno w niego "walnać" zeby cos włączyć, nie wiem jak z baterią

Samsung U800 - w sumie negatywów o nim nie widzialem zadnych, 3,2 mpx, lampa błyskowa czyli tego co szukam.

Samsung I200 - bajer, wielki wyświetlacz ale tylko 256 tys kolorów(chcialbym 16 mln kolorów bo teraz mam 256)no i Windows Mobile 6.0 - Czy ta wersja jest ok, nie tnie się itp?

Poradzcie mi coś bo to nie sztuka wziąć super wybajerzonego fona i zeby potem mi się ciął, sam z siebie wyłączał. Który z tych będzie najmniej awaryjny Waszym zdaniem?

n31T
komentarz
komentarz

Napisz może ile pieniędzy możesz przeznaczyć, z tej listy to żadnego nie poleciłbym, chyba że masz niski budżet.

krystian478
komentarz
komentarz

SGH u700 nie ma dotykowego ekranu, tylko 4 dotykowe przyciski (czy jakoś tak :lol2: ).

co do telefonów to polecam:

*samsung u800

*se w910i - jeżeli zależy ci bardziej na słuchaniu muzyki niż aparacie

*samsung I200 - ja bym wziął ten fon :D chyba ze nie zależny ci na bajerach do WM

jasiek23
komentarz
komentarz

krystian478Widzę ze czytasz w moich myslach:-) Tez w sumie najbardziej mam na oku te 3 modele. Co do U700 do on ma dotykowy wyświetlacz - tak czytalem.

sheoNie wazne w tym momencie ile mam kasy na wydanie bo i tak wybiorę międzu tymi ktore napisalem. Proszę tylko w jakąś wskazówkę odnosnie tych fonów.

a22rtek
komentarz
komentarz

w910 albo u800 reszta odpada

jasiek23
komentarz
komentarz (edytowane)

artek 2GB a czemu np: Samsung I200 lub SE W890 odpadają wg Ciebie? Ten I200 bardzo mi się podoba z racji dużego wyświetlaczami a SE W890 z racji poprostu fajnego wyglądu(bo funkcjie to praktycznie standardowe)

a22rtek
komentarz
komentarz

i200 ma dlaby aparat ma te 2mpx ale i tak robi gorsze zdjecia od w910 poza tym nie ma nawet radia rds-u oraz wifi a bez tego bedziesz musial placici za internet;/

a w890 nie jest az tak zlym telefonem ale za czasto sie zawiesza i to jest jego wada

z tych co wybrales to ja bym stawial na w910

Ebola
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam Samsunga U700 Ultra II Edition (nie wiem czym sie rozni od zwykłego oprocz lekkich zmian wizualnych ) - Tejefon jest fajny, wizualnie sie dobrze prezentuje, chociaz te dotykowe sprawy troche denerwuja czasami (kwestia przyzwyczajenia)...z bateria jest DOBRZE. Nie nastawiałem sie ze bedzie trzyamac 2-3tyg ale : normalna praca typu kilka razy dziennie dzwonic, pisanie sms, jakies zdjecie kliknac no to ok 4dni. praca typu ciagla zabawa aparatem, słuchanie muzyki, długie rozmowy...2-3dni.

Ogolnie telefon oceniam dobrze, wyglada ze raz spadnie i koniec jednak mi juz kilkakronie upadl i jakos nic sie nie stało. Z tych co podałeś nie polece Ci SE poniewaz jakos nie przepadam za tymi telefoanmi, miałem kilkakrotnie na sprawdzenie (zamieniałem sie czesto) i wydawały mi sie takie...hmm...że trzyma sie bo trzeyma :P Moge na koneic powiedizec ze U700 najgorszy nie jest, ale gdybym mial jeszcze raz kupowac komorke to rozejrzał bym sie jeszcze za Nokiami...choc by N73. Chociaz wiem ze trzeba troche dolozyc...

jasiek23
komentarz
komentarz

nie wiecie moze czy luzy na slajdzie to nagminne w SE W910i czy to zalezy od użytkowania telefonu?

Kentsfield a czy nie masz problemów z tym dotykowym wyświetlaczem w tym U700 bo słyszalem ze czasami jest za czuły a czasami na odwrót?

Ebola
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie miałem z nim zadnych problemow...działa jak trzeba.

Posiadam dokladnie ten http://www.allegro.pl/item543710990_samsun...uul_zestaw.html

Bo jest jeszcze U700 bez niczego....ale to tylko mała roznica wizualna. Wiec z dotykiem problemow nie miałem..mam go 3-4 miesiace. Kilka razy juz na glebie leżał...

Buster
komentarz
komentarz

Kolega ma W910i i U700, i Samsung ma większe luzy na sliderze ;)

jasiek23
komentarz
komentarz

Temat można zamknąć.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.