x-kom hosting

Zasilacz do 400 zl

WoerGi
utworzono
utworzono

Doradzcie mi jaki wziasc zasilacz do 400 zl, z odpinanymi kablami

Gość
komentarz
komentarz

Enermax 425/525w Modu82+

Gość
komentarz
komentarz

BeQuiet Dark Power Pro 450W :)

WoerGi
komentarz
komentarz
BeQuiet Dark Power Pro 450W :)

Wzialbym wlasnie cos z Bequieta jednak drogawe one sa :/ a chcialbym cos bardziej na przyszlosc kupic bo w czerwcu planuje rozbudowe kompa, a 450 W moze nie wystarczyc a 500/600 W to juz koszt ponad 400 zl

Co sadzicie o zasilaczach OCZ, Chieftec, ? Moze cos z nich by wybrac sa tansze

mis456
komentarz
komentarz
Co sadzicie o zasilaczach OCZ, Chieftec, ? Moze cos z nich by wybrac sa tansze

Ale są też głośniejsze. Ja polecę be quiet dark power 450W- cichy, odpinane kable, ideał!

MagiK44
komentarz
komentarz
Ale są też głośniejsze. Ja polecę be quiet dark power 450W- cichy, odpinane kable, ideał!

Ale za drogi i słaby jest (w sensie Wat)

Corsair też jest cichy http://www.allegro.pl/item546199024_corsai...x_550w_pfc.html

Gość
komentarz
komentarz

Chieftec ma więcej wat, ale brałbym OCZ'a ;)

Myślałeś nad TYM zasilaczem?

WoerGi
komentarz
komentarz
Chieftec ma więcej wat, ale brałbym OCZ'a ;)

Myślałeś nad TYM zasilaczem?

Jakos wlasnie nie moge sie przekonac do Corsair, jakos malo znana mi firma wiem ze robi lub robila pamieci i nie cieszyly sie one zbytnio popularnoscia :) a moze sie myle, myslisz ze warto ?

Gość
komentarz
komentarz
Jakos wlasnie nie moge sie przekonac do Corsair, jakos malo znana mi firma wiem ze robi lub robila pamieci i nie cieszyly sie one zbytnio popularnoscia :) a moze sie myle, myslisz ze warto ?

Zasilacze Corsair są bardzo dobre (jedne z najlepszych) - bardzo ciche i dobrze trzymają napięcie ;)

Myślę że warto :P

mis456
komentarz
komentarz
Ale za drogi i słaby jest (w sensie Wat)

Corsair też jest cichy http://www.allegro.pl/item546199024_corsai...x_550w_pfc.html

Ale głośniejszy od bq i gorzej wykonany. Poza tym nie mam odpinanych kabli.

Zasilacze Corsair są bardzo dobre (jedne z najlepszych) - bardzo ciche i dobrze trzymają napięcie wink.gif

Ale bardzo dużo jest zwrotów ze względu na piszczenie.

Brałbym albo BQ, albo amacrox free style 550W albo enermax modu82+ 425/525W

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.