x-kom hosting

MObilny telefon z Wi-Fi itp.

patrix997
utworzono
utworzono

Witam. ;)

Poszukuje telefonu jak najbardziej funkcjonalnego.

Z Wi-Fi, MP3, radiem, budzikiem, jakims oprogramowaniem(symbian, windows), aparatem (2mpx albo więcej), bluetooth, wejsciem/wyjściem USB.

Czy to bedzie slider, classic czy dotykowy to nie ma znaczenia, byle by nie miał klapki.

Telefon do 800zł-900zł

Gość
komentarz
komentarz

Nokia N95 chyba najlepszym wyborem by była.

n31T
komentarz
komentarz

nokia n82, nokia n95-2 (8GB), htc tytn II, htc diamond (trochę droższy)

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz

HTC TYTN II (Kaiser) - najlepszy wybór.

patrix997
komentarz
komentarz

To jak HTC TyTn II Kaiser czy HTC TOUCH DIAMOND ceny używanych aż tak bardzo się nie różnią? :)

n31T
komentarz
komentarz

Diamond ma szybszy procesor, więcej ramu, nie jest klocowaty jak tytn II, ma ładny design.

Gość
komentarz
komentarz

Ew. szukaj iPhone 1g/2g :)

Sonido
komentarz
komentarz
Ew. szukaj iPhone 1g/2g :)

Nie ma takich modeli!

Jest tylko iPhone i iPhone 3G (nie 3-cia generacja, tylko 3G jako system telefonii trzeciej generacji).

Apple oficjalnie nie dawało oznaczeń swoim telefonom okreslając je "generacyjnie".

Gość
komentarz
komentarz

Racja - mój błąd ;) Ale i tak szukaj starszych iPhone'ów :)

sulejman
komentarz
komentarz

Ja polecam G1 firmy t-mobile telefonik bardzo fajny mam uzywanego ale nokia jest wyśmienita a G1? G1 to CUD TECHNIKI!!! Polecam jest to pierwszy telefon z systemem Google Android gorąco polecam

  • 2 tygodnie później...
patrix997
komentarz
komentarz
Witam. ;)

Poszukuje telefonu jak najbardziej funkcjonalnego.

Z Wi-Fi, MP3, radiem, budzikiem, jakims oprogramowaniem(symbian, windows), aparatem (2mpx albo więcej), bluetooth, wejsciem/wyjściem USB.

Czy to bedzie slider, classic czy dotykowy to nie ma znaczenia, byle by nie miał klapki.

Telefon do 800zł-900zł

Ja polecam G1 firmy t-mobile telefonik bardzo fajny mam uzywanego ale nokia jest wyśmienita a G1? G1 to CUD TECHNIKI!!! Polecam jest to pierwszy telefon z systemem Google Android gorąco polecam

Wiesz co to oznacza 800-900zł? <_<

G1 kosztuje najmniej 1500zł!!!

Cold
komentarz
komentarz

Z tańszych modeli polecam toshibę g500. Z tego co widziałem to zapowiada się ciekawie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.