x-kom hosting

[Rozwiązany] Telefon za 400zł

martin6230i
utworzono
utworzono

Ostatnio mi pomogliście, może znowu się wam uda ;)

Tym razem szukam telefonu dla brata, za ok.400zł (może być troszke więcej, troszke mniej)

W telefonie ma być dobry aparat, i to jest główny czynnik. Liczy się również wygląd. Telefon będzie również służył czasami do słuchania muzyki

póki co rozważam k850i oraz samsunga g800

telefony które odrazu odrzuciłem to n73, c702 itp

co jeszcze proponujecie, najprawdopodobniej wybór padnie na k850i

a22rtek
komentarz
komentarz

jak chcesz miec dobry aparat i sluchac muzy no to bierz k850i on sie idealnie do tego nadaje

Ale do muzyki fajny jest SE W980 ma on dobry glosnik i 8GB pamieci wiec wejedzie do niego duzo muzy tylko aparat ma 3.2MPX i nie ma lapmy i to jest jego wada ;/

n31T
komentarz
komentarz

Jakby mógł dorzucić trochę (około 50-100zł) to wyrwie na allegro n95-1 lub SE c902.

a22rtek
komentarz
komentarz

no albo tego c902 ja go mam i jak dla mnie to jest rewelacyjny wygodny i wogole

martin6230i
komentarz
komentarz

c902 niestety wygląd go skreśla... w960 klapka i aparat słaby niestety

miałem nokie n95 i jakieś rewelacji nie byłom, bratu się kompletnie nie spodobała

jestem skłonny kupić k850i komplert w bdb stanie za 400zł + wysyłka (opłaca sie?)

co jeszcze jest godnego uwagi?

a22rtek
komentarz
komentarz

no za 400zl sie opaca ale ten telefon jest nie wygodny wiem bo mialem z nim stycznosc ma niewygodna klawiature i jest troche gruby

martin6230i
komentarz
komentarz

Dzięki wszystkim, dziś zakupiłem troche porysowanego (standard) k850i, pełen komplet za 327zł + wysyłka, mam nadzieje że nie przepłaciłem ;)

dzięki wszystkim za pomoc ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.