x-kom hosting

Musze formatować ??

Sean
utworzono
utworzono

wczoraj odpalilem sobie Ubuntu Live CD i tak mi sie spodobał, że chciałem go zainstalować wraz z Xp...przy instalacji na ostatnim kroku dowiedzialem się ze będzie formatował dwie partycje mam dysk 80 i oprócz Windowsa mam masę filmów i obraz do NFS i Resident Evil 4 moge to jakoś zachować i zainstalować Linuxa ??

Sean
komentarz
komentarz

ale ja wiem tylko czy moge zachować swoje filmy i obrazy na dysku bo nie chce je stracić...instalator chce mi formatować któreś partycje a ja chce zainstalowac go jak naprzykład Viste RC1 bo ona mi się instalowała i nie formatowała partycji systemowej da rady tak z linuksem...sory za błedy

Gość
komentarz
komentarz

Wszystko zależy od tego, jak przygotowałeś dysk do instalacji linuxa! Najlepiej zostawić wolny nieprzydzielony obszar na dysku (wystarczy od 5-10Gb) i linux sam wykryje wolne miejsce oraz zaproponuje podział tego miejsca na partycje linuxowe. W ten sposób nie tracisz nic z partycji windowsa!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.