x-kom hosting

Jaki zasilacz wybrać?

maciaszczak
utworzono
utworzono

Kolejny raz witam wszystkich użytkowników tego popularnego forum ;). W przeszłości pytałem się chyba już o każdy podzespół komputera i dzięki Wam wiele się dowiedziałem ;]. Jednak teraz sprawa dotyczy zasilacza, na których ja kompletnie się nie znam :(. Mój aktualny sprzęt:

Procek: AMD Sempron 2500+ 1,73GHZ

Płyta : ASUS A7V8X-X

Karta Graficzna : Ati Radeon x1650 512 DDR2 128 Bit

Pamięć Ram : 1535mb (1gb Kinstona, dwie kości po 256 - firmy nie pamiętam ;] )

Zasilacz : Megabajt 350ATXP4 (350W) (^^ no-name = g0wno ;P )

Dysk : Seagate Ultra-ATA 100 80gb

Chyba niczego nie pominąłem ;]

Jednak mój sprzęt idzie do wymiany (bynajmniej pewna jego część), tzn. zakupiłem płytę główną :

http://allegro.pl/item543693870_nowa_plyta...nica_cz_wa.html

Oraz procesor: Pentium 4 3GHZ (Prescott)

Czekam aż poczta uprzejmie mi je dostarczy i wtedy będę montował, jednak wiem, że mój zasilacz tego nie pociągnie, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą jaki zasilacz powinienem dobrać, do takiego zestawu:

Płyta Główna : Płyta PGA 478 Fujitsu/Siemens D1675

Procesor : Intel Pentium 4 3GHZ(Prescott)

Karta Graficzna : Ati Radeon x1650 512 DDR2 128 Bit

Pamięć Ram : 1535mb (1gb Kinstona, dwie kości po 256 - firmy nie pamiętam ;] )

Zasilacz : ???

Dysk : Seagate Ultra-ATA 100 80gb

Proszę o jakieś sensowne wypowiedzi. Pozdrawiam ;-)

mis456
komentarz
komentarz

Ile masz kasy? BO do tego starczy 300W porządne spokojnie

maciaszczak
komentarz
komentarz

No miałem nadzieję, że do 150zł się wyrobie... Bo więcej to już będzie kłopot ;]

Aha, ale chodzi jeszcze o to, że mam dość starą obudowę i zastanawiam się czy każdy tam będzie pasował...

Gość
komentarz
komentarz

TEN

zasilacz wystarczy z zapasem do takiego zestawu :)

maciaszczak
komentarz
komentarz

No ale jak już wcześniej wspominałem, czy ten zasilacz też można zamontować na tylnej ściance (tam gdzie porty?). Proszę mi wybaczyć to głupie pytanie, ale na zasilaczach kompletnie się nie znam :(....

Gość
komentarz
komentarz
No ale jak już wcześniej wspominałem, czy ten zasilacz też można zamontować na tylnej ściance (tam gdzie porty?). Proszę mi wybaczyć to głupie pytanie, ale na zasilaczach kompletnie się nie znam :(....

Tak można tam zamontować :) (jeżeli mas obudowę ATX) :P

maciaszczak
komentarz
komentarz

No mój obecny zasilacz chyba jest pod obudowę ATX ;p Nie mam pojęcia jak to sprawdzić ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.