x-kom hosting

[Rozwiązany]AllPlayer 3.7

gihat
utworzono
utworzono

Posiadam ALLPLAYERA v3.7 napisy mam w folderze razem w filmem. i gdy wlaczam allplayera i wrzucam caly folder czy tez sam film to mi sie pojawiaja dwoje napisow ... co z tym zrobic ? chce miec te swoje napisy nie te inteligentne czy jakos tak (ktorych sie nieda nawet powiekszyc)

mój system to Windows Vista Home Premium

Tutaj daje screena .

Te napisy kolorem zielonym sa te ktore moge regulowac sa OK.

Te napisy kolorem czerwonym sa te ktore mnie denerwuja sa malo czytelne jak jest duzo napisow na raz to przeskakuja na pol ekranu itp. (tych chce sie pozbyc)

unbenanntht0.jpg

Proszę bardzo o Pomoc (beda +++)

Pozdrawiam

Syrj
komentarz
komentarz

Pewnie masz DirectVobSub czy coś (tak ikonka w trayu, pojawia się podczas odtwarzania filmów).

Wyłącz napisy albo w opcjach DirectVobSub, albo w AllPlayerze.

gihat
komentarz
komentarz

gdy wyłanczam napisy to sa te w czerwonej obramowce .... niemoge tego u mnie znalesc

DirectVobSub
,ale mam mega kodek packa K-Lite Mega Codec Pack 4.2.5 to raczej przez niego ? to moze tak odinstaluje go ... ,ale jakie kodeki zainstalowac ? prosze podaj

sciagam najnowsza wersje kalite i zauwazylem w opcjach ze znajduje sie ten directvobsub to niebede go instalowal (omine go)

zdam relacje co i jak ;)

Lucider
komentarz
komentarz

Niektóre programy odpalają automatycznie napisy, jeżeli nazwa pliku z napisami jest taka sama jak nazwa pliku filmowego. Niektóre programy tego nie potrzebują i ręcznie odpalają napisy - czasami się to nakłada na siebie :P zmień nazwę pliku z napisami.

.virus
komentarz
komentarz

W Allplayerze masz taką opcję, że chcesz aby były napisy lub nie. Jeśli zaznaczysz, że nie chcesz to będziesz miał jedne. Jeśli jest natomiast zaznaczone opcja to możesz mieć podwojone.

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Jeżeli napisy masz w tym samym folderze co film, to automatycznie będą się nakładały, musisz wyłączyć napisy w All.

gihat
komentarz
komentarz
Jeżeli napisy masz w tym samym folderze co film, to automatycznie będą się nakładały, musisz wyłączyć napisy w All.

w all czyli gdzie to sie znajduje ??

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Ustawienia -> Napisy, tak mi się zdaje. Dawno tego nie robiłem :P Bo nie mam takiej potrzeby.

gihat
komentarz
komentarz

Tak jak napisalem zrobilem i dziala wszystko :) jutro dam plusiki bo teraz chce mi sie spac

Temat Rozwiązany (na szczescie)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.