x-kom hosting

Telefon z WM/Wifi/Dotyk/Qwerty

BaRoSz
utworzono
utworzono

Witam, od paru lat interesuje się zwykłymi telefonami, mającymi swój system albo symbiana. Jednak ostatnio bardzo zainteresowały mnie telefony z WM. Wiec chce sobie taki sprawić, ale nie znam sie na tym, bo jest masa takich telefonów, mają różne parametry...

Moje oczekiwania:

- Ekran min. 2,4" - najlepiej dotykowy

- Aparat min. 2 Mpix

- Klawiatura Qwerty

- Wifi

- Bluetooth

- Slot kart pamięci

- WM

- szybkość działania

- mile widziany gps, ale w tej cenie wątpie ;]

;)

Cena ok. 550zł

Telefon może być używany, w sieci Orange, albo bez simlocka, najlepiej na gwarancji, prosze o linki. :P

n31T
komentarz
komentarz

Próbuj licytować : http://www.allegro.pl/54999_htc_tytn_ii.ht...p;change_view=1 Jeśli nie uda Ci się, to weź starszego HTC tytn, lecz on nie posiada już modułu GPS.

BaRoSz
komentarz
komentarz

yhm ok, narazie przymierzam sie do zakupu.. A co sądzicie o E650 i G900 ?

E650 jest dość tani, wiem że nie ma dotyku i gps ale w tej cenie mógłbym zrezygnować z tego,

/EDIT: czy w tym TyTn 2 mógłbym za darmo korzystać z GPS ?

n31T
komentarz
komentarz
/EDIT: czy w tym TyTn 2 mógłbym za darmo korzystać z GPS ?

Jak zmotasz sobie program to tak. Najlepiej auto mapę.

adzinek
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie ma GPS i WiFi, ale za to duży, czytelny wyświetlacz 3.0', aparat 5mpx, BT, dotykowa klawa qwerty, w miarę szybki - LG KU990 Viewty :]

http://www.allegro.pl/item548356792_lg_ku_...90_komplet.html

n31T
komentarz
komentarz (edytowane)
Nie ma GPS i WiFi, ale za to duży, czytelny wyświetlacz 3.0', aparat 5mpx, BT, dotykowa klawa qwerty, w miarę szybki - LG KU990 Viewty :]

http://www.allegro.pl/item548356792_lg_ku_...90_komplet.html

Ten telefon to lipa na kółkach, podobnie jak większość LG, w dodatku bez żadnego OS.

adzinek
komentarz
komentarz

Użytkuję go 3 miechy, wcześniej miałem N73, N70 i ten wydaje mi się najlepszym z nich...

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ehm po pierwsze. Autor chce z WM. Po drugie on nie ma nic w sobie z palmtopa/PPC/PDA. Do autora. Miałem kiedyś HP iPaQ 1940 i GPS działał bardzo fajnie, można było oglądać divx bez zacięć a jak kupiłem kartę SDIO WLAN to WiFi też było. WM 5.0 tam był. Najlepsze jest to że kupiłem go za 150 PLN :lol: Ale ogolnie rzecz biorąc WM nie ma w sobie nic a nic ciekawego :D Nie mówię tak bo akurat kożystałem z 5.0 ale dlatego bo mój tata na codzień używa jakiegoś ASUSa z WM 6.0 i to po prostu 5.0 po faceliftingu ;) Pozdro.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

SE P1i spełni Twoje oczekiwania zamiast WM ma UIQ3 ; ]

SE P1i bez simlocka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.