x-kom hosting

PS2 Slim, kilka pytań...

harrold15
utworzono
utworzono

Witam, jestem zainteresowany kupnem ps2 slim. Im bliżej kupna jestem tym bardziej zaczynam sie interesować (poszczególne wersje, wady itp itd.) Wyczytałem, że PS2 slim ma zasilacz osobno, a dopiero w nowej wersji SCPH-90004 owy zasilacz jest wbudowany. I tu pojawia się moje pytanie, bo wiem, że ps2 slim ma gorsze chłodzenie niż gruba spowodowane mniejszą ilością wiatraków, ale z kolei ps2 gruba ma wbudowany zasilacz, a slim w starej wersji zasilacz ma osobno, czyli tego chlodzenia az tak nie wymaga. W nowej wersji zasilacz jest wbudowany i czy to chłodzenie ze starych wersji wystarczy na wbudowany zasilacz? Czy slim nie bedzie się przegrzewał? Może ktos posiada nowa wersje tej konsolki i może się podzielic spostrzeżeniami?

  • 1 miesiąc później...

pawePL
komentarz
komentarz

Mam konsole ps2 slim i powiem Ci tak jakoś nie mam problemu z nim jest cichy i ma wbudowany adapter chodź nie wiem czy opłaca się kupować ps 2 na te dzisiejsze czasy bo coś mniej gier już wychodzi na jego ;/ mam ta konsole już z 3-4lata i 1 raz się zepsuła bo coś laser nie czytał dobrze a teraz śmiga dobrze no i jeszcze mniej zajmuje :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.