x-kom hosting

Pomoc w wyborze telefonu

don
utworzono
utworzono

Witam, planuje zmienić komórkę, choć obecnie posiadam SE k800i (którego mam już od 2 lat, i bardzo sobie chwalę), to postanowiłem skorzystać z oferty wymiany i mam do wyboru:

- Sony-Ericsson C902

- Sony-Ericsson K850i (z tego co słyszałem oprócz lepszego aparatu niczym praktycznie się nie różni od poprzedniczki... więc jak dla mnie odpada, choć nie skreślam go do końca ;))

- Nokia N95

- Nokia E66

Najbardziej się skłaniam do Noki (obie mają GPS co dla mnie jest dość ważne bo zmierzałem kupić Nawigacje, ale nie wiem która lepsza)... gdyż miałem przez dłuższy czas SE więc myślę że w końcu zmiana na Nokie nie będzie takim głupim pomysłem. Jednakże nie jestem do końca pewien którą wybrać komórkę z w/w zestawu, dlatego też proszę Was o pomoc przy wyborze. Czy mógł by ktoś mi doradzić którą z tych komórek wybrać:>? Dziękuje z góry i pozdrawiam:)

n31T
komentarz
komentarz

Muszą być telefony tylko z tego spisu ? Do navi lepszym rozwiązaniem jest PDA (z tańszych np. HTC tytn II) + automapa.

don
komentarz
komentarz

Zastanawiałem się właśnie nad HTC ale najpierw muszę się dowiedzieć czy jest w ofercie... a obawiam się że żadnej komórki tej firmy nie będę mógł nabyć w ofercie :/.

peterolllo
komentarz
komentarz

Ja bym wybrał n95 ale jak już to ta czarna bodajże 8 GB, ma GPS i podobno stosunkowo mało się wiesza.

Kamix
komentarz
komentarz
ma GPS

N95-1 też ma.

don
komentarz
komentarz

No niestety HTC nie wchodzi w grę tylko te co wymieniłem. Co do N95 8 GB... to jak dla mnie za droga :/... I chyba wybiorę E66 ale nie wiem czy warto? Ponoć ma bardzo słabą baterie :/

a22rtek
komentarz
komentarz

c902 tez jest dost fajnym telefonem ma dobry aparacik jest cienki wygodny i wogole ale nokia E66 tez nie jest zla

leggo
komentarz
komentarz

Najlepsza n95.

E66 zdecydowanie odradzam - kumpel ma i nie jest zadowolony. Jeśli nie n95 to C902 (też całkiem fajny).

a22rtek
komentarz
komentarz

no ale skoro n950 jest dla ciebie za drogi to bierz tego c902 bo naprawde warto mam go to wiem

Naxi
komentarz
komentarz

rowniez popieram n95, o e66 sie nie wypowiadam, sony ericsson k850 tez raczej nie, a c902 eh wedlug mnie klapa :/ bardzo zle klawisze (powod dla ktorego nie kupilem)

a22rtek
komentarz
komentarz

kazy by poparl n95 ale jak dla niego jest za drogi no to zostaje chyba c902 on jest z nich najlepszy bo k850 to cegla jedyne co ma fajne to duzy wyswietlacz a e66 to zadna rewelacja

Mis776
komentarz
komentarz

Z tych co napisałeś to najlepszy jest Sony-Ericsson C902 w stosunku jakość/cena i potwierdzam ten k850i jest beznadziejny zawsze chwaliłem soniaki ale tu zrobie wyjątek: straszny kloc z beznadziejnym apartem, kótrego funkcje czesto potrafią zawieść :/, bateria strasznei szybko pada i co najgorsze telefon ma tendencje do zacinania sie podczas gry np. w Zume :P czy przegladania zdjęć, nie wspominając już o filmach :/

sulejman
komentarz
komentarz

ja polecam G1 telefon dnieco drozszy od tych ww ale jest naprawdę bardzo dobry polecam mam używke a się sprawuje bardzo dobrze

Duban
komentarz
komentarz

Przecież G1 to nie ta półka...

PS.

Już nie chwal się tak tym telefonem w każdym temacie ;)

PS.2.

Twoja sygna nie pasuje do Twoich postów (piszesz bardzo chaotycznie).

Gołaś358
komentarz
komentarz

ja tez polecam ten telefonik nie myslcie że to jakas sciema ale telefon bardzo wydajny ja polecam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.