x-kom hosting

Dysk stary pójdzie na nowy kompie?

Twetty
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie czy dysk twardy 160GB SAMSUNG SP1614N mógłby zostać do nowego kompa.

Parametry:

SAPPHIRE Radeon HD 4870 1GB BOX GW FA

MSI p45 neo-f

OCZ 4GB DDR2 800MHz Reaper CL4 EPP (2x2GB), może tez i 2x1 następna 100 na monitor

procesor E7400

Wiem że lepiej kupić nowy bo i tak przydało by mi się z 640/750G ale chcę oszczędzić i kupić monitor więc jak, może zostać czy nie będzie mogło go się podpiąć?

Daniel W.
komentarz
komentarz

Bez mniejszego problemu

pozdrawiam

Daniel W.

Twetty
komentarz
komentarz

Nie ma czegoś takiego że stare dyski mają inne podpięcia i nie będą pasować?

Daniel W.
komentarz
komentarz

Twoja płyta ma oba rodzaje złącz PATA,SATA. Zatem nie martw sie

pozdrawiam

Daniel W.

dar55
komentarz
komentarz

pamiętaj tylko że musisz na nowo system zainstalowac (łącznie z formatem C )

bmx93
komentarz
komentarz

Będzie działać ponieważ nowsze płyty główne mają wejscie SATA I PATA, poniewaz na PATA są DVD-ROM czy tez CD-ROM. Ale trzeba pamiętac o instalacji systemu operacyjnego od nowa.

Twetty
komentarz
komentarz

Czyli będzie działał, ale też i spowalniał kompa bo ma mało obrotów. Czy też może być i dużo to nie zmieni a za 3-4 miechy pójdzie już 750GB Samsung albo nawet 1TB

cubEE18
komentarz
komentarz
Czyli będzie działał, ale też i spowalniał kompa bo ma mało obrotów. Czy też może być i dużo to nie zmieni a za 3-4 miechy pójdzie już 750GB Samsung albo nawet 1TB

prędkość obrotową ma taką samą, transfer będzie mniejszy niż np przy SATA lub SATA II ale będziesz mógł spokojnie z niego korzystać i nie będzie Ci ta różnica przeszkadzać :)

rafalluz
komentarz
komentarz

Mi szybkość przeszkadzała, póki nie wymieniłem, ale spokojnie pracuj na nim, póki nie uzbierasz na nowy. Ew. może Ci nie będzie robić róznicy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.