x-kom hosting

NZXT LeXa pod ASUS Rampage Extreme II & 4870X2

Mychau
utworzono
utworzono

Witam,

Otóż mam pewien problem. Składając sobie komputer kupiłem sobie obudowę Thermaltake Aguila. Obudowa wyglądała świetnie dopóki nie spróbowałem włożyć do niej płyty głównej (ASUS Rampage Extreme II) i karty graficznej (ASUS Radeon 4870X2). Obudowa okazała się za krótka. Zarówno płyty jak i grafiki nie dało się włożyć. Teraz mam zamiar sobie kupic obudowę NZXT LeXa i nie jestem do końca pewien czy do tej obudowy wejdzie zakupiony przeze mnie sprzęt. Czy ktoś posiadający tę obudowę mógłby mi zmierzyć jaka jest odległość od koszyka na HDD do końca obudowy? Znalazłem pewien obrazek na którym widziałem że tam się ledwo mieści 8800GTX ale nie wiem czy 4870X2 nie jest dłuższa. Proszę o pomoc w każdej postaci. Zależy mi bardzo na czasie. Zrozumcie w kącie leży Core i7 i cała reszta...

HELP...

Mag Magik
komentarz
komentarz

Z tego co wiem 8800GTX ma 26,5 cm długości. Natomiast 4870X2 ma 27cm.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.