x-kom hosting

Zmiana koloru ekranu, nieprawidłowa praca karty graficznej

Gold1
utworzono
utworzono

Witam.

Od dłuższego czasu mam problem z moim PC.

Otóż, komp włącza mi sie 2x (tak ma być bo koleś w serwisie mówił, że się tam napięcie wyrównuje czy coś), komp 1y raz się włączy (nie ma żadnych napisów) po prostu testuje napięcie. Za drugim razem komp rusza. Niestety nie zawsze tak zrobi. I tu się zaczyna problem. Gdy się włączy 2 raz to za 1ym od razu wszystko ładnie leci, bios, windows etc. Ok. 10min pracy na kompie i... bum. Na ekranie pojawia się kolor różowy, (na całym ekranie) purpurowy, szary, etc. Potem po restarcie już jest wszystko dobrze. Zauważyłem, że czasami nawet jak za 2im razem się włączy to przy graniu w jakąś grę (nie tylko) komp mi się zawiesza.

Czy wie ktoś czym to jest spowodowane?

Pozdrawiam i czekam na odp.

Daniel W.
komentarz
komentarz

Te kolorki to prawdopodobnie grafiką. Wyczyśc z kurzu,przesmaruj wiatraki. Zasie,jezeli tyczyc sie ma,to moze rzeczywiscie tak ma byc?Nie spotkałem sie nigdy z takim wyrówaniem napięcia,jednakze nie będe negowac wiedzy informatyków wykwalifikowanych ^^

pozdrawiam

Daniel W.

dar55
komentarz
komentarz
koleś w serwisie mówił, że się tam napięcie wyrównuje
:) a nie jest to czasami dual boot ? masz OC ? podaj konfig kompa i screena z CPU-Z

Na dzień dobry zrób reset biosa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.