x-kom hosting

DYSKI ZEWNĘTRZNE

R2Sok
utworzono
utworzono (edytowane)

witam.

jesli ten temat juz sie pojawil to przepraszam.

przymierzam sie do kupna dysku zewnetrznego i chce wiedziec, czy takowe czesto sie psuja tzn. czy znikaja dane itp?

nie pisz capslockiem , zmień w tytule

BlackRaven
komentarz
komentarz

Nie częściej niż "normalne dyski". Oczywiście pomijam przypadki upuszczenia takiego dysku, bądź innych "wypadków" powstałych z winy użytkownika, na jakie dyski zewnętrzne są bardziej narażone.

bmx93
komentarz
komentarz

Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego dysku. Można przenosić pliki jak i instalować gry czy tez programy. Słyszałem również ze można na taki dysk zainstalować windowsa ale nie próbowałem. Mój dysk to WD Elements 640GB. Polecam go jest tani i dobry.

Akino
komentarz
komentarz

Podepnę się pod temacik.

Mam zamiar kupić dysk zewnętrzny. Będzie służył do przechowywania zdjęć i filmów.

Namieżyłem cztery. Który lepszy. Może macie swoje przemyślenia i doswiadczenia.

1. Maxtor OneTouch 4 Plus STM305004OTD3E5-RK (500GB, 16MB, USB 2.0 & FireWire400) a może bardzo podobny Maxtor OneTouch 4 STM305004OTD3E1-RK (500GB, 16MB, USB 2.0)

2. Seagate FreeAgent Desk ST305004FDD2E1-RK (500GB, 16MB, USB 2.0)

3. WD My Book Home Edition WDH1CS5000E (500GB, 16MB, USB 2.0/FireWire/eSATA) ten jest najdroższy (460 zł) ale nie wiem czy dla zwykłej biblioteki taki potrzebuje (szczególnie trzy rodzaje połączeń?)

Z góry dziękuję za spostrzeżenia.

Trush
komentarz
komentarz
Podepnę się pod temacik.

Mam zamiar kupić dysk zewnętrzny. Będzie służył do przechowywania zdjęć i filmów.

Namieżyłem cztery. Który lepszy. Może macie swoje przemyślenia i doswiadczenia.

1. Maxtor OneTouch 4 Plus STM305004OTD3E5-RK (500GB, 16MB, USB 2.0 & FireWire400) a może bardzo podobny Maxtor OneTouch 4 STM305004OTD3E1-RK (500GB, 16MB, USB 2.0)

2. Seagate FreeAgent Desk ST305004FDD2E1-RK (500GB, 16MB, USB 2.0)

3. WD My Book Home Edition WDH1CS5000E (500GB, 16MB, USB 2.0/FireWire/eSATA) ten jest najdroższy (460 zł) ale nie wiem czy dla zwykłej biblioteki taki potrzebuje (szczególnie trzy rodzaje połączeń?)

Z góry dziękuję za spostrzeżenia.

To ja się dopiszę z pytaniem - interesuje mnie WD ale większy - 1,5 GB. Nie potrzebuję go w tej chwili, jak kupię w czerwcu - lipcu, tez bedzie gites. Wiem, że tak duże dyski są nowością na rynku. Wstrzymać się i poczekać co się wydarzy, czy kupować już, bo i tak nic lepszego nie będzie?

Gość
komentarz
komentarz

Ja swojego mam juz rok, poltora roku nawet i jestem z niego bardzo zadowolony, lecz moglem kupic wersje z SATA, ale i tak jest wypas :D, ogolnie jest bardzo cichy, no i spoko wyglada na biurku :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.