x-kom hosting

Dysk- różnica 5400 a 7200 obr

lolek00
utworzono
utworzono

Czy odczul bym roznice w pracy komputera(szybkosc itp) jezeli wymienil bym moj obecny dysk twardy Maxtor 40gb 2mb cache 5400obr na dysk Seagate Barracuda 120-160gb 8mb cache 7200obr?? prosze o odp :)

gałka1
komentarz
komentarz

krotka odpowiedz-zdecydowanie tak.

lolek00
komentarz
komentarz

A gry tez by chodzily lepiej i plynniej :)??

falcon1984
komentarz
komentarz

Dysk ma raczej małe znaczenie w grach, ale na pewno niczego nie pogorszy, a troszkę pewnie poprawi

BlackRaven
komentarz
komentarz

Niewielka różnica będzie, np. w szybkości ładowania systemu, w ładowaniu gier itp. Zależy to też oczywiście od pozostałych komponentów komputera.

pawePL
komentarz
komentarz

Jak wymienisz dysk to poczujesz różnice ja wymieniłem i się ciesze jest różnica może nie ogromna ale widoczna ;) Jeśli mam dysk WD 120gbbufor 8mb 7200Rmp ata i jeśli zmienię na sata bufor 16 to będzie jakaś zmiana czy mogę spokojnie zostawić ten

Mag Magik
komentarz
komentarz
Jeśli mam dysk WD 120gbbufor 8mb 7200Rmp ata i jeśli zmienię na sata bufor 16 to będzie jakaś zmiana czy mogę spokojnie zostawić ten

mozesz zostawic, nie odczulbys roznicy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.