x-kom hosting

Nowy zasilacz stary kompa

przemekdsxx
utworzono
utworzono

Witam wszystkich serdecznie.

Chciałbym kupić zasilacz do swojego wiekowego komputera bo stary Ropla 300W zaczął szwankować.

Będę składał nowy komputer ale puki co czekam aż ceny opadną i dlatego chciałbym zasilacz który spokojnie nada się również do nowego komputera a teraz przez jakiś czas obsłuży stary:) i będzie cichy.

Myślę że do 250zł coś doradzicie?

Mój komp:

Athlon Barton 2500+

MSI KT4

768 Ddr

GF 5200FX

200G ATA Segate

6 usb pod każdym podpięte jakiś urządzenie

Może nie opłaca się kupować teraz zasilacza(różnica wyjść zasilacza potrzebnych do starego a nowego kompa?) czy nie ma to znaczenia?

Może lepiej się opłaci kupić obudowę z zasilaczem ja wiem.... do 300zł?

Carlsberg
komentarz
komentarz

Możesz kupić teraz za 250zł dostaniesz CLICK! ma wtyczkę zasilania 20+4 pin więc będzie pasował do twojego starego komputera

Tylko nie wiadomo jaki komputer zamierzasz kupić ?

Touch
komentarz
komentarz

Hmmm...Niezły jest XILENCE Redwing 580w...a nawet wiecej niz lepszy...poszukaj na allegro to moze znajdziesz nawet w okolicach 200 zł

mis456
komentarz
komentarz
Hmmm...Niezły jest XILENCE Redwing 580w...a nawet wiecej niz lepszy...poszukaj na allegro to moze znajdziesz nawet w okolicach 200 zł

Zasilacz słaby, na dolnej granicy zasilaczy nie no-name.

Jeśli możesz trochę dołożyć to:

http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/390696

jeśli nie to:

http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/390691

przemekdsxx
komentarz
komentarz

Chodzi mi o to czy ten zasilacz potem nada sie do komputera nowego z granicy cenowej do 2500zł.

Chyba te nowe zasilacze różnią sie od starych tym, że mają inna wtyczkę do zasilania płyty i dysków??

Jeśli mam zapłacić sporo więcej tylko dlatego żeby ten zasilacz mógł pochodzić z 2 miesiące w moim starym komputerze to się na to nie piszę.

Po prostu moje pytanie czy nowe zasilacze nadają się do zasilania starszych konfiguracji takich jak moja?

loar
komentarz
komentarz

Większość nowych zasilaczy ma wtyczke zasilania rozłączaną- taka co pasuje i do starych i do nowych kompóterów. Osobiście To poza moją Deltą 350W to na oczy nie wiedziałem zasilacza z nierozłączaną wtyczką 24pin :)

mis456
komentarz
komentarz
to na oczy nie wiedziałem zasilacza z nierozłączaną wtyczką 24pin smile.gif

Są jeszcze niektóre fortrony.

Chodzi mi o to czy ten zasilacz potem nada sie do komputera nowego z granicy cenowej do 2500zł.

To bierz be quiet'a

przemekdsxx
komentarz
komentarz

Czyli polecacie ZASILACZ BEQUIET STRAIGHT POWER E6-500W cena trochę odstrasza 320zł ale jak kupic to coś porządnego....

A co powiecie o OCZ? konkretnie Zasilacz OCZ StealthXStream 500W SLI pytam bo jest zalecany do wybranych zestawów ze stycznia?

mis456
komentarz
komentarz
konkretnie Zasilacz OCZ StealthXStream 500W SLI pytam bo jest zalecany do wybranych zestawów ze stycznia?

Głośny, gorszy od BQ

przemekdsxx
komentarz
komentarz

No nic jeśli BQ zasili przez jakiś czas mojego starszego kompa a potem da sobie bez problemu rade z zasileniem nowych mocniejszych bardziej energo-wymagających komponentów to nie pozostaje mi nic innego tylko wybulić 320zł za niego:)

Dziękuję za rady i podzielę się swoimi odczuciami jak go kupię.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.