x-kom hosting

Nokia N95

przemek___92
utworzono
utworzono

Witam !!!

Otóż kupiłem Nokie N95 w Anglii i chciałem do niej wgrac Polski język ale... sciągnołem program NSS i postempowałem jak w instrukcji:

Instalujesz program - Nemesis Service Suite

1 Podczas instalacji zaznaczasz[Virtual USB Device]

2 Instalujesz program NSU - Nokia Software Update

3. Po instalacji NSU podłączasz telefon i czekasz aż zostaną zainstalowane wszystkie sterowniki

4. Otwierasz program NSS

5. Klikasz na ikone taka lupa w prawym rogu

6 po zeskanowaniu programu przejdz do zakladki phone info

7 Teraz klikasz przycisk [scan] telefon zostanie ze skanowany i wyświetli się nam informacja taka( phone version i phone imei)

8 Zaznaczasz teraz [Enable] przy pozycji [Produkt Code] wpisujesz jeszcze Produc Code dla ciebie 0534852 klikasz przycisk [Write]

9 Możesz jeszcze sprawdzić czy w telefonie zmienił się Produc Code w tym celu klikasz zakładkę [Flash] i naciskasz przycisk [scan] jeśli wyświetlił się produc code który wpisales zamykasz program NSS

10 potem instalujesz nokia software updater i robisz wszystko jak ci pokaze program nokia software updater

ale wyświetlił mi się error i niewiem co mam zrobić bo już niemam do tego siły proszę o jakieś sugestie

n31T
komentarz
komentarz

Miałem podobnie, ściągnąłem inną wersję NSU, było dobrze.

przemek___92
komentarz
komentarz

Możesz podać jaką te wersje sciągnołeś??

n31T
komentarz
komentarz
przemek___92
komentarz
komentarz

Nadal błąd wydaje mi się chyba ze nie wykrywa telefonu? Może czegoś mi brakuje jeszcze??

n31T
komentarz
komentarz

Zrób wszystko krok po kroku wg tej instrukcji : http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=65273

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.