x-kom hosting

Komputer się nie ładuje, dysk

marjanek
utworzono
utworzono

Witam wszystkich forumowiczów, nie znalazłem odpowiedniego miejsca na umieszczenie tematu, więc piszę tutaj...

Mianowicie, miałem dysk 40gb, i 2 partycje, 3GB chyba i 27GB, dokupiłem kieszeń w którą wsadziłem drugi dysk 10GB, podłączyłem go jako Slave, wszystko było OK przez jakiś miesiąc, a wczoraj komputer przestał się ładować, wiesza sie na wczytywaniu danych tam gdzie są wszystkie informacje o dyskach itp. nieda sie wejsc w BIOSA a ni nic co robic, w czym problem, myślałem, zeby kieszeń podlaczyc w drugim kompie, skopiowac na nia calwgo winowsa, i zamienic, zeby kieszen byla na master a dysk drugi na slave i sformatowac, tamten, nie wiem co robic... Proszę o pomoc... bo juz nie wiem co robic

lukasz1908
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz ?

Jak podłączyć jeden dysk do bios wchodzisz ?

marjanek
komentarz
komentarz
Jaki masz zasilacz ?

Jak podłączyć jeden dysk do bios wchodzisz ?

Zasilacz nie wiem... musialbym sprawdzic a niema mnie w domu,

po wyjeciu kieszeni, dalej sie nie laduje, do biosu tez sie nieda wejsc... chodzilo mi oto, ze moze cos z dyskiem na ktorym jest system...

Mag Magik
komentarz
komentarz

marjanek co do BIOS'u to spróbuj go zresetować wyjmując bateryjkę BIOS'u z płyty głównej na kilka chwil.

A jeśli chodzi o dyski, to jeśli są one podłaczone przez interfejs PATA, czyli szerokie taśmy od płyty głównej do dysku, to podepnij dyski tak:

s1.gif

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.