x-kom hosting

Telefon z bajerami

ziutas
utworzono
utworzono (edytowane)

Poleccie mi jakis dobrze wybajerzony telefon nie pytac sie ocene poprostu tel.

//Poprawiam nazwę tematu :evil:

//Michał Paluch

Mis776
komentarz
komentarz

iPhone, N96, Omnia

n31T
komentarz
komentarz
iPhone, N96, Omnia

Tym czym zapewne urzekł większość n96 to nawet w Polsce nie działa-mowa tu o tv, tak więc nie polecam tego telefonu, omni także. Brak slotu na rysik, niezbyt komfortowa nawigacja palcami po ekranie. Najbardziej "wybajerzonymi" telefonami na chwilę obecną są HTC Touch HD oraz Sony Ericsson X1 Xperia.

a22rtek
komentarz
komentarz

i jeszcze HTC Touch Pro jest fajny telefonem

sulejman
komentarz
komentarz

G1 t-mobile-g1.jpg wszędzie pisza ze to jest super telefonik ja mam cheć się skusić

//Wstaw miniaturkę albo usunę !

//Duban

GravitoN
komentarz
komentarz

1. iPhone - jeden z lepszych "telefonów z bajerami" na polskim rynku... Spotkalem się z dosyć częstymi "zawiechami" w tym fonie. Ostatnio zawiesił mi się w salonie Ery przy przeglądaniu menu telefonu... Ale i tak polecam.. Wystarczy pogrzebać w jego oprogramowaniu i gites... Duzym plusem jest 16 mln. kolorów (filmy można oglądać) :P

2. Samsung Omnia - nie polecam... 1) brak rysika (trzeba samemu kupić) 2) 256 tys. kolorów ;/

3. Nokia N96 - większość opcji nie działa w Polsce (jak napisał ktoś wyżej)

Pozdrawiam :)

n31T
komentarz
komentarz
Duzym plusem jest 16 mln. kolorów (filmy można oglądać) :P
2. Samsung Omnia - nie polecam... 1) brak rysika (trzeba samemu kupić) 2) 256 tys. kolorów ;/

Na ekranie który ma 65mln można filmy oglądać a na ekranie który ma tylko (a nawet aż) 256tys kolorów nie ? Większość dotykowych wyświetlaczy ma 65 tys kolorów, co w zupełności wystarcza bo i tak ludzkie oko nie widzi większej różnicy. W telefonach takich jak HTC Diamond/Touch Pro/Touch HD, SE X1 Xperia także zastosowano wyświetlacz który ma 65 tys kolorów. Czy to znaczy że są one do kitu ...? Wracając do twoich wad przy omni to chyba bardziej byś przyciągnął kogoś do niej niż odepchnął.

Cold
komentarz
komentarz

A może samsun u900soul? Moja mama go ma i ma kilka bajerów typu aparat 5Mpx,mp3,java. Jeśli bardzo chcesz to można też kupić wersje z pilniczkiem :)

  • 2 tygodnie później...
KAMILG129
komentarz
komentarz

nokia n95, sony ericsson w960, nokie N są dobrze wyposażone.

ygor
komentarz
komentarz

Cóż, naprawdę szpanerska to jest dopiero motorola aura :) Okrągły wyświetlacz z 16 milionami kolorów nie może przejść bez zauważenia :D

n31T
komentarz
komentarz (edytowane)
Cóż, naprawdę szpanerska to jest dopiero motorola aura :) Okrągły wyświetlacz z 16 milionami kolorów nie może przejść bez zauważenia :D

Kto normalny da 7000zł za telefon ? Jeśli chodzi o cena/jakość to ten telefon słabo wypada.

ygor
komentarz
komentarz

Hmm, myślę że znajdą się ludzie którzy tyle dadzą nie tyle za kolejny gadżet z milionem nieużywanych funkcji, ale za świetnie zaprojektowany, wyróżniający się telefon, który nie pozwala przejść obok obojętnie :) Dla mnie to jest definicja wypasionego telefonu :)

los12
komentarz
komentarz

bardzo polecam iphona 3G jest bardzo poreczny now potrzeba rysika. ma duzo funkcji I mozna sciagnac mase gier I aplikacji. jesli masz neta a domu luv szkoleto sie przydaje. latwo sie przeglada stronki. wlasnie a niego pisze :) polecam goraco

//pisz po polsku

//popraw te błędy, bo to jakiś bełkot

//Sonido

a22rtek
komentarz
komentarz

Nokia N85 tez jest fajna ;)

//Może jakiś uzasadnienie ? 3310 też jest fajna.

//Duban

Wieszak
komentarz
komentarz

Zdecydowanie iPhone.

Na allegro chodzą tanio, są zdecydowanie najlepsze do muzyki, są na niego miliony aplikacji oraz gier.

W dodatku ma jeden z największych wyświetlaczy.

Jedyny telefon, na który może bym się skusił, byłby HTC Touch HD.

Jednakże iPhone lepiej wypada z dźwiękiem i ma "to coś" ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.