x-kom hosting

Jaki Hosting oraz Domena dla mojej strony?

mztoja
utworzono
utworzono

Szukałem na tym forum podobnych tematów, ale nie było satysfakcjonujących mnie wypowiedzi.

Otóż, w marcu otwieram stronę internetową, która ma być związana z tematyką Formuły 1. Mają na niej być news'y, klasyfikacje itp. Po prostu same artykuły i parę zdjęć (zdjęcia będą jako tabele, będzie ich ze 3 rocznie). Reszta zdjęć nie będzie na serwerze. Dodam, że to jest zrobione w systemie zarządzania treścią php fuion

Pytanie, jaki serwer i domenę polecacie?

Myślałem o wedb, ale gdzieś czytałem że jest niestabilny. Domenę bym kupił na www.adresik.pl

Jeśli nie to co myślicie o http://www.cal.pl/, wziął bym tą opcję za 100zł, z tego co widzę domena jest gratis więc.......

Cena domeny i serwera nie może przekroczyć 100zł (lekko może heh), tylko żeby nie było potem, że drogo bardzo trzeba płacić za odnowienie. Mam nadzieję że rozumiecie....

Czekam na opinie

darexD
komentarz
komentarz

Jak z końcówką np: boo.pl to boo.pl :)

Jesli *.pl to polecam 2be.pl, kupywłem domene tam i jest dobra, 9zł na rok, a jesli o serwer to kup na boo.pl i podepnij serwer boo pod domene całosc powinna yniesc 20 zł na rok chyba że chcesz profesjonalnie to na home.pl domena + serwis = 146.60

Pimper
komentarz
komentarz

a ja chciałbym znaleść jakąś taniego dostawcę hostingowego, tak abym ja bym mógł zarabiać na tej stronie czekam na odpowiedź na gg 16048074

piusiex
komentarz
komentarz

ja bym wziął domenę w ovh.pl a hosting linuxpl.com

darexD
komentarz
komentarz

Co ? Ovh, czy ty wiesz co piszesz, tak jak pisałemte są najlepsze

mztoja
komentarz
komentarz

Poradziłem się znajomego który prowadzi forum od roku ponad, i ma konto na nets.pl. Ja też tam zamówiłem, czekam na uaktualnienie bazy danych serwera mysql bo jest stara wersja i kopia bazy danych nie wchodzi bo chcę przenieść z cba.pl właśnie.

Tormiasz
komentarz
komentarz

Ja tam polecam www.webh.pl Tanio, nie upychają po 2000 kont na jednym serwerze, szybka pomoc.

Cold
komentarz
komentarz

Ja mam hosting na linuxpl i to właśnie ten bym ci polecił. Wybrałem go ze względu na dobry, szybki i kompetenty support, chociaż za te same pieniądze mogłem wziąć na cal.pl z większym transferem ;)

  • 1 rok później...
przemex
komentarz
komentarz

Ja szczerze po wielu perypetiach na różnych hostingach trafiłem na firmę KYLOS i to był strzał w 10! naprawdę polecam, brak przestojów serwer, admini dostępni 24H w cenie serwera (szybkie odpowiedzi na e-maile) kulturka, pozatym samo działanie serwera też w ciągu dnia pingi dobre, no ale koniec tego słodzenia, wejdź i sam sprawdź co oferują i zdecyduj:

http://panel.Kylos.pl/aff.php?aff=106


Hosting 99 zł rok
20 GB przestrzeni dyskowej
480 GB transferu / rok
MySQL bez ograniczeń
Konta FTP bez ograniczeń
Konta email bez ograniczeń

pozatym 10 dni testu za darmo nic nie ryzykujesz zamawiając serwer ale gwarantuję że zostaniesz po okresie testowym na stałe u nich :), a pakiety cen już od 49 zł. miesięcznie.

mwpol
komentarz
komentarz

Sam polecam firmę ITL. Przede wszystkim ze względu na profesjonalną obsługę i stabilne serwery, ale także za atrakcyjną ofertę cenową.

Dragunow
komentarz
komentarz (edytowane)

 Polecam hosting vgh.pl Założyłem tam 3 strony. Zupełnie za darmo, fachowa pomoc w razie czegokolwiek.

Jeśli chciałbyś tutaj założyć stronę to polecam dbv.pl I masz przykład strony w tym temacie http://www.formula1.vgh.pl 

Edytowane przez Dragunow

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.