x-kom hosting

Dysk się spalił

lukasz1908
utworzono
utworzono

Właśnie sprawdzałem dysk twardy kolegi na swoim kompie . Nagle z kabla wydzielił się smród , dysk jak by działa

ale z zasilacza gdzie podłączałem kabel śmierdzi . Z zasilacza też jak by trochę śmierdzi .

Zasilacz to Amacrox Warrior , tak wszystko działa , czy to powód do paniki ?

Proszę o odpowiedzi . Z góry dziękuje .

styk który przepalił dysk jest sprawny , z zasilacza

zapachu raczej nie było obwąchałem go dobrze

5 min po spaleniu , chyba wszystko ok

Proszę o szybką pomoc , czy mógł się uszkodzić zasilacz ??

up

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli jest wszystko dobrze to nie ma powodu do paniki :)

lukasz1908
komentarz
komentarz

Nagrywarka która była podpięta wraz z dyskiem na jedno drzewko ( mam na myśli 3 molexy na jednym kablu )

spaliła się . Natomiast dysk niby działa , nie wsadzam go ponownie natomiast nie śmierdzi .

Śmierdzi natomiast z całego drzewka ale molexy na nim działają wszystkie ( sprawdzałem wentylator na każdym na linii 5 V i 12 V )

Czego to jest wina ? Dysku , nagrywarki czy zasilacza ?

Jeżeli zasilacz ma mi tak spalić płytę główną to ja dziękuje .... ;/

Czy jak się pali ( a na pewno się spaliło od molexa , bo wejście od nagrywarki do prądu śmierdzi )

czy zawsze jest to wina zasilacza ? Mogło to się zepsuć tak po prostu ? Albo było za dużo na drzewku ?

Dodam że jak się zaczęło palić to komputer nie wydał żadnej reakcji , odpalał się normalnie , dopiero jak go odłączyłem z prądu ...

up

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.