x-kom hosting

Obudowa.

Defqon
utworzono
utworzono

Intel Pentium Dual Core E5200 /2.5GHz, 2MB, 800MHz, BOX/ 330 zł

MSI P31 NEO-F v2 /intel P31/ 215 zł

GoodRam 2GB (2x1GB) PC800 CL5 90 zł

Gainward Radeon HD4850 512MB DDR3 /256bit/ 2xDVI TV-out 569 zł

Cooler Master Elite 330 (Black) 149 zł

Pentagram 460W Silent Force PSF-460-P12S 169 zł

Pioneer DVR-216D SATA (black) 99 zł

WD 320GB SATA2 16MB

CHŁODZENIE:

Arctic Cooling VGA Accelero S1 Rev. 2 NA KARTE GRAFICZNĄ 99zł

SilentiumPC Zephyr 120 mm LED niebieski NA PRZÓD OBUDOWY 18zł

SilentiumPC Zephyr 120 mm NA TYŁ OBUDOWY 17.12zł

Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum 88zł

Zalman ZM-STG1 Pasta pod radiator na procesor 28zł

Kupuję sobie ten komputer i myślę nad zmianą w/w obudowy(CM 330) na jakąś inną z okienkiem. Mam na oku trzy:

RAIDMAX NINJA 918 WB

Yesico 8989 OPENAir Black

NZXT Alpha Classic Series Black

Wszystkie mi się podobają(najbardziej ostatnia), lecz z powodu ograniczonych funduszy wziołbym opcję pierwszą albo drugą. Ale jeśli obydwie obudowy będą odradzane i zalecane będzie dołożenie ~45zł. Ale to w ostateczności.

A w ogóle różni się ten CM od tych w/w obudów czymś oprócz okienkiem? Co powiecie na ten temat?

webber
komentarz
komentarz

Masz już tego CM czy chcesz dopiero kupować? Jeżeli masz to nie opłaca się zmieniać.

Z tych trzech brałbym NZXT albo Yesico

zalecane będzie dołożenie ~45zł. Ale to w ostateczności.
Antec Three Hundred na madtech.pl za 200zł. Okna brak ale zawsze można zrobić samemu :)
Defqon
komentarz
komentarz

Nie mam ale jak napisałem w poprzednim poście - kupuję wszystko, więc jeszcze nie mam. Czyli w cenie CM 330 warto tego Yesico, bo jak o nim czytam to piszą że to jest świetna obudowa. Co o niej sądzicie?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Czyli w cenie CM 330 warto tego Yesico, bo jak o nim czytam to piszą że to jest świetna obudowa. Co o niej sądzicie?
Można brać, napewno daruj sobie Raidmaxa - mało przewiewna i z głośnymi wentylami...
Defqon
komentarz
komentarz

A czy ten Yesico jest na takim samym poziomie co CM 330? Opłaca się brać Yesico zamiast 330?

ps. Zauważyłem że ten Yesico nie ma okna a ma podziurkowaną blachę. Czy to jakoś wpływa na głośność czy obieg powietrza?

Jednak kupuję tego CM, nie chce mi się bawić już z tymi obudowami.

Dzięki za wszystko

Do zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.