x-kom hosting

pomoc w wyborze specyficznego telefonu

martin6230i
utworzono
utworzono

miałem już 2x n72, 2xn95, telefony bardzo dobre ale szukam dalej...

telefon dla mnie musi mieć dobry aparat, to jest jedno z głównych kryteriów, co najmniej 3,2mpx, oczywiście taki standard jak mp3 i slot to oczywiste, reszta rzeczy takich jak gps, wifi itp itd może być, ale nie musi ;)

telefon nad którym się teraz zastanawiam to k850i ale postanowiłem sie jeszcze was poradzić

co do kryteriów cenowych mogę dać 300zł i byc zadowolony, a jak będe musiał dopłacić 500 to też dopłace (oczywiście cena też jest ważna <cena-jakość, wydajność>)

nie chce telefonu ultra cienkiego, albo strasznie delikatnego, jak widzicie wielkość też nie ma większego znaczenia, w czym możecie mi pomóc? proszę o podanie jakiś modeli które mogły by mi podpasować, oraz o wypowiedzenie się na ich temat

a22rtek
komentarz
komentarz

k850i jest dosc delikantnym telefonem ale jak chcesz jakiegos SE to zastanow sie nad c902 albo c905 tylko te telefony troche kosztuja

sam mam teraz c902 ale zastanawiam sie nad kupnem c905 ma gps wifi 8.1mpx slot kart m2 nawet 8GB duzy wyswietlacz wszystko co chciales tylko niestety troche kosztuje ;(

albo jeszcze c702 on tez ma gps ale nie ma wifi i jest dosc wytrzymaly i wodnoszczelny tylko ze ma 3.2mpx ale ty mowiles ze tyle moze byc ;p

n31T
komentarz
komentarz

Telefony podane przez użytkownika wyżej, poza aparatu nie mają w sobie tak na prawdę nic. Co z tego że ma GPS, jeśli trzeba za niego płacić, w dodatku małe możliwości. Jeżeli miałeś już 2 telefony z symbianem, to polecam windows mobile, lecz za taki telefon trzeba trochę dać. Z tańszych polecę Ci Toshibę G900, HTC TYTN II, trochę droższy HTC Diamond.

martin6230i
komentarz
komentarz

na samym początku bardzo dziękuje za odpowiedzi, obydwoje mi pomogliście

c905 wydaje się bardzo fajnym telefonem i rozważe na pewno jego zakup :)

co do użykownika sheo, przypominam że telefon musi mieć ,dobry aparat (3mpx<), rozważę również HTC TYTN II i diamond, liczy się stosunek cena/jakość, ale diamond troszkę za drogi

dodam że liczy się dla mnie jeszcze spory wyświelacz i "fajna" klawiatura, nie taka standardowa jak w c702 itp SE

co do telefonów jakie rozważam to nokia, SE, może inny jakis ale wyjątkowy oraz smarphony podane przez shoe

na czym polega płatny gps w SE? czy w c905 też jest płatny?

Thief27
komentarz
komentarz

Co powiedział byś na Samsunga F480 spełnia wszystkie twoje kryteria.Posiada dobry aparat bardzo dobrze odtwarza mp3 ogółem jestem z niego bardzo zadowolony posiada widgety (fajny bajer dzięki zaprojektujesz swój pulpit w telefonie) Jest też dobrze wykonany Telefon ten posiada technologie ICE Power firmy Bang&Olufsen.Która daje jeszcze lepszą jakość dźwięku.Jeżeli chodzi o jakość dźwięku też jest ona zadowalająca.Telefon posiada bardzo szybką transmisje danych.Telefon ma duży wyświetlacz na którym konfortowo możesz korzystać z internetu.Być może jedynym minusem dla ciebie może być dotykowy ekran...

A k850i nie polecam bardzo ceglasty i te klawisze.........

a22rtek
komentarz
komentarz

no k850i tak jak juz mowilem jest delikatnym telefonem i nie oplaca sie go kupowac zastanow sie nad tym c905 bo to jest naprawde fajny telefon

martin6230i
komentarz
komentarz

c905 oraz f480 nie leżą w moim guście, szczerze to napaliłem się na tytn 2... jakie są jeszcze urządzenia tego pokroju/ceny z 3mpx<?

n31T
komentarz
komentarz

Toshiba G900, lecz ma aparat tylko 2mpix.

martin6230i
komentarz
komentarz

g900 odpada (2mpx)

jakie są jeszcze cuda techniki w tych cenach z 3mpx< o podobnych parametrach

teraz myśle nad tym HTC i N95 8gb ze wskazaniem na to pierwsze, aktualnie szukam na allegro

a22rtek
komentarz
komentarz

fajny jest tez SE w960i ma 3 mpx 8 gb pamieci wewnetrznej system operacyjny symbia i wiele innych zastosowan tylko ze ma wyswietlacz dotykowy albo P! tez jest afjnym telefonem a jesli chodzi o nikie to ta n95 8gb to jest tez bardzo dobry telefon ale skoro juz miales dwie nokie n95 to po co znowu taka sama kupowac zastanow sie nad nokia n82 albo n85 to sa tez bardzo dobre telefony tylko troche drogie

martin6230i
komentarz
komentarz

w960i odpada...

chyba się zdecyduje na hytn 2, chyba że jeszcze coś wam wpadnie do głowy

opłaca się kupić tego htc hytn II, 4 miesięczny z orange, na gwarancji, komplet, ideał, nieużywane akcesoria za 680zł z wysyłką?

n31T
komentarz
komentarz

tak

a22rtek
komentarz
komentarz

Opłaca

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz
opłaca się kupić tego htc hytn II, 4 miesięczny z orange, na gwarancji, komplet, ideał, nieużywane akcesoria za 680zł z wysyłką?

Ja na początku grudnia dałem za to cacko 800zł i to było dość tanio.

a22rtek
komentarz
komentarz

od grudnia telefony juz dosc potanialy bo ciagle nowe wychodza to stare tanieja ;p

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.