x-kom hosting

Który wybrac

krebidas
utworzono
utworzono

Który telefon wybrac t280i czy k510i który z nich lepszy

krystian478
komentarz
komentarz

z pośród tych to bierz k510i mniej się zawiesza :D . jest bardzo podobny do k510i.

a22rtek
komentarz
komentarz

te telefony zbotnio niczym sie nie roznia ale bierz k510i bo ma wiecej pamieci i dłuższy czas czowania i wyswietlacz ma 256 tys. kolorow a tamten tylko 65 tys. k510i moze jeszcze filmy nagrywac i obsloguje format mp3 a t280i nie wiec polecam k510i

krebidas
komentarz
komentarz

a samsung e250 lepszy czy gorszy?

Krzysiek6
komentarz
komentarz

A ile masz kasy na ten telefon ?

krebidas
komentarz
komentarz

uzywane są tak na allegro do 100zł

Popek692
komentarz
komentarz
te telefony zbotnio niczym sie nie roznia ale bierz k510i bo ma wiecej pamieci i dłuższy czas czowania i wyswietlacz ma 256 tys. kolorow a tamten tylko 65 tys. k510i moze jeszcze filmy nagrywac i obsloguje format mp3 a t280i nie wiec polecam k510i

Nie_wiem gdzie to wyczytałeś , ale t280i obsługuje mp3 i ma wyświetlacz 256 tyś kolorów i niczym sie nie_różnią oprócz tego że k510i nagrywa filmy i ma dużą wade Jojstik który się PSUJE. Wiem to na 100%. Mój brat ma ten telefon, a ja mialem kiedys k510i i właśnie mialem problemy z tym jojstykiem i wiem ze to czesty problem tak samo jak w se: k300i, k310i..itp

krebidas
komentarz
komentarz

a co myslicie o samsungu e250

kajzer
komentarz
komentarz

ja nie wierzę Samsungom, wolałbym k510.

Thief27
komentarz
komentarz

Bierz e250 ładniej wygląda i będziesz miał wejście na karte pamięci!

krebidas
komentarz
komentarz

a nokia 6230i

n31T
komentarz
komentarz

Miałem kiedyś ten telefon przez kilka lat i jak dla mnie, jest to jeden z najlepszych telefonów jeśli chodzi o solidność wykonania oraz wytrzymałość.

krystian478
komentarz
komentarz
ja mialem kiedys k510i i właśnie mialem problemy z tym jojstykiem i wiem ze to czesty problem tak samo jak w se: k300i, k310i..itp

ja miałem k510i jakiś rok i dżojstik mi się nie psuł, funkcjonował bez zarzutów, ale i tak zwykle klawisze lepsze :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.