x-kom hosting

LG Shine - dobra komórka?

jasiek23
utworzono
utworzono

Ma ktoś z Was ten telefonik? Jak się sprawuje? Ile trzyma bateria? Czy jest awaryjny? Pytam się bo noszę się z zamiarem zmiany telefonu z Nokii 6234 na jakiś inny o podobnym standardzie i własnie LG Shine wpadł mi w oko.

DamianOnee
komentarz
komentarz

Telefon dla kobiety:)

-Delikatny

-licha obudowa

-zabawka

posiadałem go jest całkiem całkiem ale po 2 upadkach z kieszeni sie popsuoł wiec naprawiłem dałem dziewczynie bo mi go szkoda było po podłaczeniu go do ładowarki jej sie spalił 2 dni po gwarancji:/

do tego dodam ze mi się często wieszał i miał momety że po wsisnieciu klawisz czekało sie pare sekund:/ ja bym proponował coś z rodziny SE ich nowe zabawki sa naprawde dobre sam mam teraz telefon K750I nie jest on najnowszy ale jest to niezawodnu twardy wytrzymały szybki najleprzy jaki miałem

Popek692
komentarz
komentarz
Telefon dla kobiety:)

-Delikatny

-licha obudowa

-zabawka

posiadałem go jest całkiem całkiem ale po 2 upadkach z kieszeni sie popsuoł wiec naprawiłem dałem dziewczynie bo mi go szkoda było po podłaczeniu go do ładowarki jej sie spalił 2 dni po gwarancji:/

do tego dodam ze mi się często wieszał i miał momety że po wsisnieciu klawisz czekało sie pare sekund:/ ja bym proponował coś z rodziny SE ich nowe zabawki sa naprawde dobre sam mam teraz telefon K750I nie jest on najnowszy ale jest to niezawodnu twardy wytrzymały szybki najleprzy jaki miałem

Ja mam ten telefon 2 miesiące. Kupiłem nowy z salonie Oranage.

Ogólnie jest całkie fajny klapka dziala jak należy nie tak jak np.w e250 w którym czesto sie psuje.

Spadł mi kilka razy trochce się obił, ale dziala dalej (obudowa aluminiowa)

Zależy czego oczekujesz od tego telefonu. Jesłi muza to bardzo cicho gra. Filmy tez do bani. Gry dobrze chodzą.

Nic sie niezawiesza chyba ze jak wchodze na karte pamieći ale to tylko wtedt gdy jest pełna to troche muli.

Ps. Miałem poprzednio Nokie 6630 też fajny telefonik ma symbiany :) tylko troche duży i to mnie troche denerwowało dlatego zminiłem na mniejszy niejestety może nie fajnieszy ale daje rady.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.