x-kom hosting

Problem z zainstalowaniem MS Office 2003

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

niekatualne

Edytowane przez Marecki

willi2000
komentarz
komentarz

A używany ten ms przez kogoś?

Gość
komentarz
komentarz

Tzn? Nie był instalowany od ostatniego formatu, a teraz jest mi na gwałt potrzebny...

Gość
komentarz
komentarz

Niestety, ale mam tylko 1 profil w windzie. (...) Na stronie MS i w googlach nic ciekawego nie ma...
dar55
komentarz
komentarz

a zaloguj się na administratora , i nie mów że masz jedno konto , bo jesteś na swoim koncie najwyżej z uprawnieniami admina

willi2000
komentarz
komentarz

Jak potrzebujesz na gwałt programu do pisania do KLIK!

A co do ms to wygląda dla mnie tak jakby ten program został zarejestrowany na innym komputerze niż tym co teraz chcesz go zainstalować i stąd takie cyrki. To jest moja opinia.

dar55
komentarz
komentarz

marecki no i ? ;>

Gość
komentarz
komentarz

tja, w trybie awaryjnym wybieram administratora, ale Office nie moge zainstalować, coś innego wyskakuje...

dar55
komentarz
komentarz

nie nie

zaznacz na koncie byś miał okienko logowania , 2x alt+ctrl+del i wtedy wpisz administrator i enter

Gość
komentarz
komentarz

Na administratorze się elegancko zanstalowało i działa, niestety na moim profilu nie, to samo co w pierwszym poście... Przynajmniej mogę wreszcie skorzystać z Excela, dzięki :]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.