x-kom hosting

Nokia n95-2 wgrywanie akcelerometru

almarjur
utworzono
utworzono

Witam!

Postanowiłem pobawic sie moja nokia n95 8gb i powgrywac programy. Chcialem wgrac akcelerometr ale jest napisane, ze brak jakis certyfikatow ;/ szukalem na google i znalazlem odpowiedzi ale ja nie rozumiem jak je wgrac. Czy mozecie mi pomoc, wyjasnic jak wgrac certyfikaty? Stawiam plusiki :]

n31T
komentarz
komentarz

Musisz wyłączyć sprawdzanie certyfikatów w telefonie, ten sposób jest chyba najłatwiejszy : http://www.symbianforum.pl/Instalacja-niep...cji-t22198.html Czasem możesz spróbować cofnąć datę o rok lub dwa w tył, lecz zazwyczaj to nie pomaga.

almarjur
komentarz
komentarz

Dzieki za odpowiedz ale nie moge wejsc na strone. Zarejstrowalem sie na tym forum. Czy mozesz wyslac mi instrukcje na PW? Bede bardzo wdzieczny :)

Z data probowalem kombinowac ale nic nie pomaga.

/////

Dobra udalo sie wejsc ;)

/////

Mam problem. Przy probie instalacji s60_3_1_app_trk_2_7.sisx pojawia sie komunikat: ,, Aplikacja jest juz wbudowana'' Co robic?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.