x-kom hosting

zasilacz a grafa

Micha7
utworzono
utworzono

czy na tym zasilaczu karta może nie odpalić?

Gość
komentarz
komentarz

Może i nie odpalić, albo może odpalić i spalić.

Napisz resztę podzespołów :)

pm666
komentarz
komentarz

Tak jak kolega wyżej. Ten zasilacz jest na czarnej liście, lepiej kup coś dobrego. ;)

Micha7
komentarz
komentarz

ja chce kupic gf 8800GT od goscia co podlaczal pod ten zasilacz.

Gość
komentarz
komentarz

Przy tym zasilaczu nigdy nie będziesz miał pewności że nie spali ci komputera :)

Gość
komentarz
komentarz

Pod co jak pod co, ale pod kodegena bym nigdy nic nie podłaczył :P

Xefar
komentarz
komentarz

Co wy chcecie od tego codegena mam go od ośmiu lat i jeszcze jakoś mi nic nie spalił :)

Gość
komentarz
komentarz
Co wy chcecie od tego codegena mam go od ośmiu lat i jeszcze jakoś mi nic nie spalił :)

Miej go dalej :)

Trafiła ci się dobra sztuka :P

Gość
komentarz
komentarz

DObry zasilacz to podstawa, wiem to z zycia :P...karta napewno zadziala, jesli nie masz zadnych problemow z komputerem to smialo mozesz ja wkladac... :)

gruby1e1993
komentarz
komentarz

Na twoim miejscu nawet bym nie ryzykował . Zmień zasilacz na 450W Chiefteca :D

mis456
komentarz
komentarz
Na twoim miejscu nawet bym nie ryzykował . Zmień zasilacz na 450W Chiefteca biggrin.gif

Starczy i modecom MC350

gruby1e1993
komentarz
komentarz

No niby tak, ale przy zasilaczu proponowanym prze ze mnie zostanie jeszcze spory zapas mocy więc przy kolejnej modernizacji komputera nie będzie musiał zminiać zasilacza :D Lepiej myśleć przyszłościowo :D

mis456
komentarz
komentarz
No niby tak, ale przy zasilaczu proponowanym prze ze mnie zostanie jeszcze spory zapas mocy więc przy kolejnej modernizacji komputera nie będzie musiał zminiać zasilacza biggrin.gif Lepiej myśleć przyszłościowo biggrin.gif

To juz lepiej chefa 400W- 400 i 450 to to samo! Ta sama linia +12V!

Michał Paluch
komentarz
komentarz
To juz lepiej chefa 400W- 400 i 450 to to samo! Ta sama linia +12V!

Może linia ta sama, ale 450 zawsze będzie wydajniejsze od 400 o 50W. (Pierwsze Prawo Kirchhoffa)

Gość
komentarz
komentarz
Może linia ta sama, ale 450 zawsze będzie wydajniejsze od 400 o 50W. (Pierwsze Prawo Kirchhoffa)

450w to moc szczytowa (ba, wersja 450 ma moc szczytową 430w) i nic ci to nie daje...

mis456
komentarz
komentarz
Może linia ta sama, ale 450 zawsze będzie wydajniejsze od 400 o 50W. (Pierwsze Prawo Kirchhoffa)

Ale z powietrza nie weźmie 50W na lini +12V.

Po drugie to co napisał marecki to prawda

loar
komentarz
komentarz

Skoro te zasiłki prawie sie nie róznią to poc o tak w sumie ten chieftec 450W jest?

Gość
komentarz
komentarz
Skoro te zasiłki prawie sie nie róznią to poc o tak w sumie ten chieftec 450W jest?

różnią się linią 3,3V i 5V

mis456
komentarz
komentarz
różnią się linią 3,3V i 5V

Dodam tylko, że one są poboczne, nie decydują o procesorze i grafice jaką mogą pociągnąć.

loar
komentarz
komentarz

W takim razie co one zasilają? Twardy dysk i wiatraczki?

rafalluz
komentarz
komentarz

3.3 pamięci, 5 np. twarde dyski (ale razem z 12tką - popatrz na etykiety na swoim twardzielu). I jeszcze pewnie jakieś drobiazgi na mobo. W sumie z tych dwóch idzie tyle, że każdy dobry jakościowo zasilacz sobie poradzi z dużym zapasem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.