x-kom hosting

Czy na kompa za 3750 ZŁ warto kupic Intel C2D ?

Gość
utworzono
utworzono

Mam pytanie czy w zestaw za 3750 zł lub około warto inwestować w Intel Core 2 Duo , czy morze w cos innego - myślałem nad INTEL C2D E8500 ???

tajfun30
komentarz
komentarz
Mam pytanie czy w zestaw za 3750 zł lub około warto inwestować w Intel Core 2 Duo , czy morze w cos innego - myślałem nad INTEL C2D E8500 ???

Jak masz tyle kasy to tylko taki http://icomp.pl/produkty.php?sid=procesory-244 do tego radek 4870 i taki duet wymiata.

tomek.b9
komentarz
komentarz
Mam pytanie czy w zestaw za 3750 zł lub około warto inwestować w Intel Core 2 Duo , czy morze w cos innego - myślałem nad INTEL C2D E8500 ???

A E8500 to nie jest z rodziny Core 2 Duo? :blink: Procek dobry. Jeśli będziesz kręcił to możesz wziąć E8400 i reszte dołożyć do jakiegos coolera ;)

Gość
komentarz
komentarz

Myślałem o E8500 jako C2D przecież nawet głupek wie , że Intel Core 2 Duo to to . LOL !!!

Gość
komentarz
komentarz
przecież nawet głupek wie , że
morze

jest glębokie i szerokie

//Upominanie userów zostaw moderatorom

//webber

// spoko ;p

Jammin69
komentarz
komentarz
Mam pytanie czy w zestaw za 3750 zł lub około warto inwestować w Intel Core 2 Duo , czy morze w cos innego - myślałem nad INTEL C2D E8500 ???

Ja bym Ci radził wziąć Intel Core2 Duo E8400 BOX ;)

Avi
komentarz
komentarz

Zależy do czego chcesz aby ci służył ten procek. Jak do gier polecam c2d e8400. Jak to aplikacji polecam c2q q6600

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.