x-kom hosting

Zewnętrzny dysk twardy - zakup

stokrotka473
utworzono
utworzono

Witam

Zamierzam zakupić zewnętrzny dysk twardy o pojemności 750 GB cena ok 400-450zł. ma on służyć do przechowywania filmów, zdjęć itp. możecie coś polecić gdyż za bardzo się na tym nie znam, na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego dysku.

buzz
komentarz
komentarz

Świetnie że poruszyłeś ten temat ja również szukam zewnętrznego dysku twardego powyżej 500 GB. Słyszałem że seagate są awaryjna a WD mało wydajne.

stokrotka473
komentarz
komentarz

Ja słyszałam że Seagate któraś wersja jest wadliwa i to chyba właśnie z pojemności 750 GB, natomiast o WD czytałam że są dobre, ale ja się na tym nie znam dlatego chciałam porady od ludzi którzy się na tym znają

Superyaa
komentarz
komentarz

O.o to, że jakiemuś dzieciakowi zrąbał się Seagate i przez to wyrobił sobie taki stereotyp, to nie znaczy, że takie właśnie są. Niestety przyznam, że są dosyć głośne - wewnętrznemu tak jeździ głośno głowica, że nie jest miło, a zewnętrznemu wyją talerze... ale da się znieść :D

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Segate sam przyznał się do wydania serii dysków Barracuda 7200.11 o pojemności od 160GB, do 1,5 TB ( końcówka numeru seryjnego AS ) z wadliwym firmware'm, który może zablokować całkowicie elektronikę dysku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.