x-kom hosting

Play

krystian478
utworzono
utworzono

Witam!!! :heej:

Niedługo kończy mi się umowa w erze i chciałbym przejść do mixa w play :P . Ogólnie rzecz biorąc w play są dużo tańsze telefony, rozmowy i SMS-y, lecz nasuwa mi się pytanie czy play jest rzetelną firmą, jak z zasięgiem itd... :co_jest: Proszę o opinie użytkowników tej sieci :D

Marooooo
komentarz
komentarz

Co prawda nie jestem użytkownikiem Playa, ale mój kumpel jest.

Wziął tel. z abonamentem 50zł i jak na razie jest zadowolony.

Z tego co wiem Play korzysta 80% z sieci Plus i 20% z Ery (info od sprzedawcy :))

krystian478
komentarz
komentarz

Proszę się nie krepować czekam na dalsze opinie!!! :blink:

Każda opinia mile widziana :bigsmile: :bigsmile:

webber
komentarz
komentarz

lecz nasuwa mi się pytanie czy play jest rzetelną firmą
W mojej 5-cio osobowej rodzinie tylko 9-letni brat nie ma abonamentu w Play, ja sam mam telefon z Playa od 1.5 roku i nigdy nie było jakichkolwiek problemów.
Lucider
komentarz
komentarz

Jestem klientem Orange, Play i dodatkowo Internetu bezprzewodowego Play, mogę spokojnie polecić tę firmę jako rzetelną i nie skąpiącą pieniędzy na rozwijanie się. Ceny są dobre, nie zasypują reklamami i jakość usług jest jak najbardziej zadowalająca.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.