x-kom hosting

Jaka grafa pod ten PC HELP!

maro1212
utworzono
utworzono

Zastanawiam się nad kupnem karty graficznej konkretnie GeForce 9500 GT Gigabyte OC 1GB TV & 2x DVI (PCI-E) http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,58468/

ale nie mam pojęcia czy pójdzie mi na moim pc.

Płyta główna

Właściwości płyty głównej

Nazwa płyty głównej Jetway P4MFA/P4MFM/P4XFA/P4XFB(U)/P4XFM

Właściwości magistrali FSB

Typ magistrali Intel NetBurst

Szerokość magistrali 64-bitowy(a)

Rzeczywista częstotliwość taktowania 101 MHz (QDR)

Efektywna częstotliwość taktowania 405 MHz

Przepustowość 3241 MB/s

Procek

Właściwości procesora

Typ procesora Intel Celeron 4A, 2633 MHz (6.5 x 405)

Nazwa kodowa Northwood-128

Zasilacz

EuroCase 300W

pm666
komentarz
komentarz

Nie znam tego zasilacza to chyba zwykły no name, jeśli tak to do wymiany.

dem
komentarz
komentarz

Nie warto ładować takiego sprzętu po:

1.do takiego procesora

2.do takiego zasilacza

Gość
komentarz
komentarz

To zasilacz z obudowy, 9500GT OC = 8600GTS, tylko ze 95GT jest w nowszej technologi i pobiera mniej pradu,

Nie wlozysz tej karty do swojej plyty nawet, bo masz plyte glowna pod AGP, nie mowiac o slabym zasilaczu i procesorze...

Mozesz kupic ta karte http://www.allegro.pl/item546423797_galaxy...an.html#gallery, ta bedzie pasowac i jest calkiem niezla jak na AGP (jedna z lepszych, pograsz juz w takie gry jak CoD4, na nizszych detalach, karta nawet wysokie pociagnie, ale procek nie da rady :P:P),

P.S. Wedlug mnie ladowanie w ten komputer jest bez sensu, lepiej zacznij zbierac na nowy sprzet (1200zl-1500zl i masz dobry sprzecik)

Gość
komentarz
komentarz

4 ROP'y bleee, 7300GT ten co podalem go zjada, bo radzi sobie z nowymi grami w S.M 3.0 bardzo dobrze a ten radek nie, chyba ze bys znalazl nie PRO tylko XT ;), no i 512DDR2 sie nie przyda na takiej karcie lepiej mnie, a DDR3

corporaptor
komentarz
komentarz

A ja bym dalej nie rozwijał dalej zetawu z takim zasilaczem, procem i z interfejsem AGP, lepiej poczekac troche na spadek cen i zainwestować w nowy sprzęt, jak już to jakąś tanią używaną kartę typu GF 6600/7600GT (z tym, że tę druga ciężko znaleźć na AGP)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.