x-kom hosting

Karta Graficzna: Problem z ati2dvag.

Mordzik94
utworzono
utworzono

Witam. Mam taki problem, że ostatnio dość często wiesza mi się komputer i pomaga tylko reset kompa. Czasami wiesza się i to wszystko, a czasami wyskakuje komunikat : "sterownik ekranu ati2dvag przestał normalnie pracować..." nie wiem co robić. Proszę o pomoc. Moja karta graficzna: Radeon X1550.

ATI Technologies Inc.

Sterownik 8.5.

Próbowałem instalować słabsze lub lepsze sterowniki ale to nie pomagało.

Także wyczyściłem całą kartę graficzną

Zasilacz stary pisze na nim coś:

PMax

3520 W

-----------

220 V

Proszę się nie czepiać z zasilaczem sam nie wiem skąd tyle Watów :P

Nie wiem co się z komputerem dzieje :/ :(:(:(

Proszę was o pomoc.

Z góry Dziękuje.

pm666
komentarz
komentarz

No zasilacz masz nieziemski. Spróbuj przeinstalować sterowniki na nowsze .

Mordzik94
komentarz
komentarz

Bardzo bym prosił żeby podawać linki i opisać co robić;]

Dziękuje.

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz

Po pierwsze to przepisz porządnie co widnieje na naklejce zasilacza a nie jaja sobie robisz.

Teraz ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej ze strony AMD/ATI. Dokładnie TE Możesz ściągnąć sam sterownik ekranu (Option 2). Catalysty nie przydają się do niczego. Następnie odinstaluj stare sterowniki do karty graficznej. Restart. W trybie awaryjnym wyczyść pozostałości po nich programem Driver Sweeper. Restart i instalujesz nowe.

Oprócz specyfikacji zasilacza podaj jeszcze temperatury podzespołów w stresie. Program Everest, zakładka Komputer -> Czujnik. Dajesz screena.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.