x-kom hosting

GeForce 7600 GS (lub GT) czy 5500? AGP

eminem767
utworzono
utworzono

Witam. Chciałbym sobie wymienić kartę w moim komputerze. Komputer jest stary, jedna chciałbym go rozudować tak, jak sięda :) Płytę główną mam taką jak w temacie Epoxa, Procesor AMD Athlon 2500xp 1.8ghz, 256 ramu 400mhz i karte geforce 4 mx 440 64mb. WYmieniam teraz ram na 1 gb. Chcę też wymienić kartę. Tylko nie wiem czy moja płyta główna obsłuży te karty. Mają złącza AGP, nie PCI. Tylko ona mają pamięć ddr2, a moja płyta obsługuje ddr, oczywiście to się tyczy pamięci ram, nei wiem jak karty graficznej. Tak więc, czy moja płyta główna obsłuży tą karte? I gdzie mogę ją kupić taniej: Na Allegro, czy na giełdzie komputerowej? :)

Machur
komentarz
komentarz

pamięc płyty głównej nie ma żadnego związku z pamięcią karty graficznej. Gdzie taniej, tego nie wiem, spróbuj tu i tu i porównaj ceny:) Geforce 7600gs/gt może być troche spowalniane przez Twoj procesor, wiec wskazane byłoby podkręcenie go.

Ale co do samej grafiki to polecam Ci 7600gs, sam miałem i byłem zadowolony, w każdą nową gre grałem komfortowo (no oprocz gta 4).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.