x-kom hosting

Grzanie sprzętu?

elvis321
utworzono
utworzono

Włączyłem grę, wstaje, odchodzę od kompa na 5 min, wracam, patrze a tu czarny monitor i NO SIGNAL. Myślę sobie super pewnie przypadkiem wyłączyłem komputer wstając. Nie przejmując się włączam kompa i git. Gram dalej, gra zaczyna się ładować i tu nagle znowu to samo NO SIGNAL i czarny ekran. Instaluje speed fana temperaturki 90+. Zeszlifowałem starą pastę i nałożyłem nową. Włączam kompa temperatury 75-80 no i git. Żal komp znowu się wyłączył przy ładowaniu gry. Kiedyś miałem taką sytuację, ale po nałożeniu nowej pasty problem znikł, a tu widać, że jednak nie do końca. Co o tym myślicie? Q6600, modecom fell 350W (wiem super zasiłka -.-). Jak coś to używam pasty Spire ponoć dobra.

EDIT no jest gorący OCCT to napięcia czy jak ?:P PS drażnią mnie te zaczepy Gigabyte mocujące chłodzenie procka. -.-

EDIT Aha i jeszcze jedno komputer od dłuższego czasu zaczyna czasem głośniej chodzić, a nawet tak zrzęzić nawet. I wiatraczek od karty graf działa też głośno czasem.

Bez_tytuĹu2.jpg

post-30418-1233607586_thumb.jpg

nitro07
komentarz
komentarz

1. zasiłaka do wymiany

2. zrób test OCCT i wklej wyniki na forum - szczególnie te z napięciami

3. ostatnio tez miałem podobny problem z przegrzewaniem procka - po diagnostyce okazało się, że płyta główna padła

więc jak widac przyczyn możę być wiele

PS.

radiator jest gorący ? (BOX czy coś lepszego?)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.